6 důvodů proč na víkend do Paříže

Datum: 29.12.2009 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 812

Cestovní kanceláře mají v nabídce víkendové zájezdy do New Yorku, celé USA, Barcelony, Londýna, Vídně a v neposlední řadě i do Paříže.

Paříž poznávací zájezd
Památky v Paříži
Ceny vstupného Paříž

Proč ovšem zvolit právě Paříž? Nabízí se šest důvodů. Jako první je jistě poloha, kdy nejsme odděleny mořem. Lze tak zvolit dopravu jak leteckou, tak i například autobus nebo auto. Poznávací zájezd do Paříže se tak může změnit v poznávání zajímavých míst po cestě. Druhým důvodem jsou ceny. I když se jedná o velké město navštěvované turisty, taki zde lze najít služby ve všech cenových kategoriích. Ceny služeb a vstupného může za víkend dosáhnout přibližně na 150 až 200 eur. Třetím důvodem je podobná kultura jako v České republice. Nehrozí tak žádná fópá zapříčeněná odlišnými zvyky. Paříž je ovšem natolik odlišná a má tak jedinečnou atmosféru, aby stálo za to ji navštívit. Čtvrtým důvodem jsou památky. Paříž je doslova přesycena množstvím historických míst a významných budov. Na své si zde přijde opravdu každý. Pátý důvod bude zajímat především ty, které historie příliš nezaujala. Paříž nabízí i svoji mladou a moderní tvář. Čtvrť La Défense musí zaujmout skutečně každého milovníka moderního a luxusního života. Památky a zajímavá místa jsou zde opravdu na každém kroku. Posledním, šestým, důvodem je jedinečná a nenahraditelná atmosféra. Víno, sýry, památky, projížďky po Seinně, moderní stavby – to vše a mnohem více je Paříž. Ať již ji navštívíte jen na víkend, nebo na celý týden, nikdy na ni nezapomenete a navždy ve vás zůstane.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce