Gravegame – vtipné sms

Datum: 28.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 742

Chcete se smát? Chcete se bavit? Pak je tu pro Vás Gravegame a vtipné sms. Určitě jsi již zažil chvíle, když jsi chtěl své přátele, rodinu, známé, aneb lásku potěšit milou SMS, ale v dané chvíli tě nic vhodné nenapadlo. Zažil si ty chvíle, kdy přišel čas narozenin, a ty jsi chtěl své lásce popřát vše nejlepší, ale neměl si tušení co do sms napsat? Pak právě pro Vás tu je Gravegame.


Gravegame – vtipné sms

Je mnoho možností ukázat svým nejbližším jak ti na nich záleží, jednou z nich jsou SMS z kategorii k svátku, narozeninám, svatbě, narození dítěte, zamilované, blahopřejné sms k Vánocům a novému roku, Velikonocům, Valentýnovi, aneb ke Dni matek a žen. Například v sekci zamilované sms naleznete desítky sms pro Vašeho miláčka, taková zamilovaná sms po ránu dokáže vzbudit touhy, přihnat lásku či jen udělat radost. Zamilované sms z našich stránek Vám mohou pomoci získat Vašeho vyvoleného. Zamilovaná sms Vám může třeba jen zpříjemnit den. Podělte se o Vaši zamilovanou sms s ostatními. Vtipné sms mohou zpříjemnit Váš den, vtipné sms mohou udělat radost Vašim blízkým. Zároveň vtipné sms od Gravegame mohou dokázat Vaší lásce, jak moc ji milujete a co k ní cítíte. Příkladem vtipných sms je: Způsobil si, že slzy v očích se mi lesknou, že krása okamžiku mnou prostoupila, děláš každou minutu hezkou, Tvá láska mne naplnila. Jsi jako duha, když déšť se sluncem se mísí, jsi polibek, co spící princeznu vzkřísí, jsi slza, kterou teď v oku mám, jen abych Tě neztratila, navždy už se pláče vzdám! Hledáte další sms? Pak neváhejte a navštivte nás.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce