Velikonoční ostrov – relaxační dovolená uprostřed malebné přírody

Datum: 27.12.2009 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 758

Při dovolené by si měl člověk především odpočinout a vymanit se s každodeního stereotypu. Přesně to nabízí turistům nádherná destinace Velikonoční ostrov.

Velikonoční ostrov
Sochy Velikonoční ostrov
Hotely a Ubytování

Už při vyslovení tohoto jména, se každému vybaví kamenné sochy. Velikonoční ostrov nabízí téměř čtyřista kusů, přičemž největší váží úctyhodných 270 tun. Pro milovníky turistiky se nabízí výlet k vyhaslé sopce u vesnice Orongo. Na cestování po okolí může být ostatně postavena celá dovolená. Pokud člověk miluje moře, jistě uvítá, že s okolním mořem je spojen celý život na ostrově. Ať již se jedná o typickou kuchyni, atrakce v lovení tuňáků v moři nebo potápění. Ostatně pod mořskou hladinou můžeme narazit na více než 140 druhů ryb. Pokud má potápěč štěstí, může se mu naskytnout i nezapomenutelné setkání se žralokem. Mezi největší atrakci samozřejmě patří velikonoční sochy. Mezi nejnavštěvovanější místo patří ale i tajemná jeskyně. Najít ji bez pomoci domorodce je téměř nemožné. Pokud má turista s sebou baterku a rozhodne se vydat dovnitř, naskytne se mu na konci jeskyně úchvatný pohled na moře a okolí z výšky více než padesáti metrů nad mořem. Velikou výhodou je obrácené počasí. Zatímco u nás v lednu a únoru mrze, tady tyto měsíce patří mezi nejteplejší. Ubytování lze zvolit přímo podle požadavků. Hotely na velikonočním ostrovu nabízejí pokoje od 50$ až po luxusní verze za 300$. Samozřejmostí je televize, koupelna nebo i internetové připojení. Pokud si chcete odpočinout od všedních dnů, Velikonoční ostrov vás jistě nezklame.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce