Top Cleaning

Datum: 26.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 845

Top Cleaning je profesionální úklidová firma, která nabízí veškeré úklidové práce od úklidu kanceláří přes jednorázové úklidy až po úklid domácností.


Top Cleaning

Firma se zabývá úklidem již dlouhá léta, zaměstnává pouze spolehlivé zaměstnance, používá moderní čistící stroje a ekologické a účinné čistící prostředky. Top Cleaning zajišťuje úklidové práce po celé republice.

Proč si nechat uklízet
Uklízení není příliš oblíbenou zábavou. Málokoho úklid naplňuje. A přitom úklidem strávíme až desetinu svého života. To samo o sobě je dostatečným důvodem, proč si nechat uklízet firmou. Uvádíme však ještě několik dalších důvodů:

 Ušetříte čas, který můžete využít daleko produktivněji. Stejně tak vaši zaměstnanci. Zvýší se tak vaše i jejich produktivita práce.
 Dobré jméno firmy neutrpí. Čistý interiér vaší firmy nebo i domácnosti je vaší vizitkou.
 Pečlivý úklid a kontrola. Zaručujeme vám pečlivost a kvalitu úklidu, stejně tak jako sami zajistíme kontrolu úklidu.
 Přesný plán. Ještě před započetím úklidu společně vytvoříme časový harmonogram prací. Přesně nám určíte, jaké úklidové práce chcete provádět a v jakém čase.

Úklidové služby
Vy nám určíte, co, kdy a kde máme uklízet. Jsme velmi flexibilní a jsme schopni zajistit i náročné a rychlé úklidy velkých objektů. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny. Nabízíme tyto úklidové služby:

 Úklid kanceláří. Zde spadá pravidelný úklid kancelářských a administrativních budov. Otírání prachu, mytí oken, podlah, čištění koberců apod.
 Úklid domácností a bytových domů. Každodenní, týdenní či jednorázové úklidy, žehlení prádla apod.
 Speciální úklidové práce. Do této kategorie spadá krystalizace mramoru, ošetření podlah polymerem nebo čištění vzduchotechniky a klimatizace.
 Čištění nábytku a koberců. Kompletní odborné čištění všech typů koberců i nábytku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce