Úklidová firma – luxus nebo nutnost?

Datum: 25.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 585

Průměrně stráví člověk úklidem až jednu desetinu života! Zdálo by se, že úklid je jednoduchá a samozřejmá věc a firmy, hotely i domácnosti jej zvládnou samy. Když se však podíváme blíže, vidíme, že většině z nich chybí čas i motivace pro úklid. Z toho plynou problémy, které začínají odbytým úklidem a končí zhoršením pracovních podmínek, snížením produktivity práce nebo i ztrátou dobrého jména společnosti. Úklidová firma zajistí pravidelný úklid, v případě potřeby i pouze jednorázový úklid. Vynaložené náklady na úklid se vám vrátí v podobě ušetřeného času, zlepšení produktivity práce i zpříjemnění podmínek, ve kterých se vy a vaši zaměstnanci pohybujete každý den. 


Úklidová firma – luxus nebo nutnost?Spolehlivá úklidová firma
Spolehlivost úklidové firmy je velmi důležitá. Profesionální úklidová firma vám zaručí spolehlivost svých zaměstnanců, vždy dodržuje dohodnuté termíny, sama zajistí kontrolu úklidu. Úklidová firma by měla být pojištěna proti případným škodám. To vše splňuje pražská úklidová firma COMPLETE SERVICE.

Tato úklidová firma s dlouholetými zkušenostmi nabízí profesionální úklid jak pro domácnosti, tak také úklid kanceláří a komerčních a administrativních budov, venkovní úklid, technický a průmyslový úklid i speciální úklidové práce. To vše buď jednorázově nebo pravidelně a za minimální ceny.

Výhody úklidové firmy
 Motivace. Úklidová firma má vysokou motivaci uklízet, protože Vy platíte.
 Kvalita úklidu. Dobře odvedená práce buduje dobré jméno úklidové firmy.
 Rychlost. Úklidová firma pracuje rychle. Má vhodné vybavení, zkušené zaměstnance, zaběhané postupy.
 Úklid je radost. Zaměstnancům úklidové firmy úklid nebere tolik energie, je to jejich práce. Vidí za sebou výsledky práce. A dlouhodobě jsou za úklid dobře placeni.
 Pravidelný úklid. Úklidová firma zajistí pravidelný úklid Vaší domácnosti, firmy či hotelu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce