Spolehlivá odtahová služba

Datum: 25.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 872

Odtahová služby jsou často velmi drahé a skoro se zdá, že využívají neštěstí druhých, kteří při akutní potřebě odtahové služby na cenu příliš nehledí. To není případ pražské odtahové služby CAR COMPLETE.


Spolehlivá odtahová služba

Tato odtahová služba dbá především na spokojenost svých zákazníků, sází tak na nižší ceny odtahu a rychlost příjezdu. Tato filosofie firmě pomáhá dlouhodobě budovat dobré jméno odtahové služby, což přináší více zakázek a v neposlední řadě také více spokojených zákazníků.

Odtažení vozidla zdarma
V polovině případů po nehodě budete mít odtah vozidla zdarma. Jedná se o všechny případy, kdy jste nehodu nezavinili a jste tak poškozený. V tomto případě vám vaše pojišťovna na základě faktury, odtahové služby plně proplatí a vy tak dostanete peníze za odtah vozidla zpět. V případě, že jste nehodu zavinili, pojišťovna odtah vozidla neproplácí.

Komplexnost odtahové služby
Komplexnost neboli všestrannost je v tomto případě myšlena tím, že ideální odtahová služba kromě samotného odtahu poškozeného vozidla zajistí i další řidičovi potřeby. Především jsou to asistenční služby, které zahrnují téměř vše, co budete potřebovat (výměna pneumatiky, nastartování s vybitou baterií, drobné opravy apod.). Odtahová služba CAR COMPLETE se o vás postará po celé Evropě. Máte-li problémy kdekoliv, ať už v Česku nebo v zahraničí, vyřeší je v maximální rychlosti. Díky množství partnerů po celé Evropě u vás bude pomoc v nejkratším možném čase.

Přistavení náhradního vozidla
Auto se může porouchat v nejnepříjemnější moment. Proto je vždy dobré mít u sebe kontakt na spolehlivou odtahovou službu, která vám zajistí nejen opravu vašeho vozu, ale také přistavení náhradního vozidla. CAR COMPLETE zajistí přistavení náhradního vozu velmi rychle a to nejen v Praze či České republice, ale prakticky po celé Evropě. Firma reaguje okamžitě, na čísle +420 774 041 522 je nonstop dostupná.

CAR COMPLETE – odtahová služba
Odtahová služba CAR COMPLETE splňuje všechny podmínky kvalitní, spolehlivé a levné odtahovky. Detailní informace o ní najdete na těchto přehledných webových stránkách. Uvádíme zde pouze stručný přehled nabízených služeb:

 Odtah vozidel. Rychle dorazíme na místo. Odtah vozidel začíná už na 10 Kč/km. Pracujeme NONSTOP. Odtah všech typů vozidel po celé Evropě.
 Asistenční služby. Zajistíme cokoliv, co bude vaše vozidlo potřebovat. Asistenční služby po celé Evropě.
 Přistavení náhradního vozu. Rychlé přistavení náhradního vozu dle vašeho výběru. Po celé Evropě.
 Autopůjčovna. Široká nabídka vozů ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Přistavení a vyzvednutí auta kdekoliv a zdarma.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce