Japonci hledají u Čechů inspiraci

Datum: 23.12.2009 Autor: Michal Čížek Přečteno: 1039

soutěž
soutěžní kategorie
fujitsu

České zastoupení společnosti Fujitsu, japonského výrobce výpočetní techniky, se obrací na domácí i profesionální uživatele IT s výzvou ke kreativnímu znázornění jejích výrobků při využití základních znaků firemní identity. Soutěž ve třech kategoriích „Uživatel domácí“, „Profík“ a „Kritik“ je dotována cenami v hodnotě půl milionu korun a probíhá v termínu 21. 12. 2009 až 15. 3. 2010 na webové adrese http://soutez-fujitsu.cz/.

„Kreativní superstar Fujitsu hledáme skutečně mezi všemi, bez castingů a podle jasných pravidel,“ řekl při zahájení soutěže Tomáš Rutrle, generální ředitel společnosti Fujitsu v České republice. „Naše nápady zúročujeme v technické vyspělosti a kvalitě našich výrobků, kreativní nápady teď hledáme mezi jejich stávajícími i potenciálními uživateli,“ dodal.

Podle Rutrleho je to také poprvé, kdy firma odmění věcnou kritiku. Nejpřínosnější komentátor a konstruktivní kritik je jediná soutěžní kategorie, ve které není třeba vytvářet nějaký konkrétní kreativní příspěvek. Stačí jen komentovat příspěvky ostatních a sem tam publikovat vygooglované vychytávky v inspirační sekci nebo nápady pro soutěžící.

Volit lze z řady soutěžních formátů: od videa natočeného mobilem přes úderný reklamní slogan, návrh potisku trička třeba až po design billboardu. Fantazii se meze nekladou. „Vtipný nápad si ceníme víc než technicky dokonalé zpracování,“ uvedl Michal Čížek, koordinátor soutěže. V souladu s pravidly se však musí jednat o pozitivní propagaci značky nebo IT výrobku firmy Fujitsu (nebo jejího předchůdce Fujitsu-Siemens), zveřejněnou na internetu.


Kontakt:

Fujitsu Technology Solutions
Michal Čížek
GSM: +420 736 522 936
michal.cizek@f-t-s.cz

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce