Servis tiskáren po celé ČR

Datum: 21.12.2009 Autor: Ondřej Vlasák Přečteno: 551

Nabízíme profesionální záruční a pozáruční servis tiskáren všech značek a typů.

http://www.servis-tiskaren.eu/
http://www.servis-tiskaren.eu/
http://www.servis-tiskaren.eu/

Nabízíme profesionální záruční a pozáruční servis tiskáren všech značek a typů. Poskytujeme opravy pro všechny modely tiskáren značek Epson, OKI, Brother, HP (Hewlet Packard), Canon, Konica - Minolta, Lexmark, Xerox, Samsung případně jiných tiskáren.
Mezi nejčastější poruchy tiskáren patří špatná kvalita tisku, deformace papíru při tisku, či špinění papíru. Tyto, ale i další poruchy dokážeme řešit za 1-7 dnů. Záleží na typu tiskárny a závady. Standartní doba opravy je 1-3 dny. Pokud na opravu spěcháte, nabízíme expresní servis tiskáren za příplatek.
Vaši tiskárnu můžete přivézt do našeho servisního střediska, nebo si jí můžete nechat svézt ZDARMA prostřednictvím našeho smluvního dopravce.
Všechny opravy se snažíme řešit co nejrychleji, přičemž diagnostika závady je většinou provedena v den přijetí na servis. Na aktuální stav své objednávky se můžete kdykoliv dotázat prostřednictvím NON-STOP telefonních linek 604 75 76 77 nebo 603 75 76 77.
Využijte našich služeb, máme 13-ti letou praxi v oboru, přímočarý přístup ke klientovi a rychlý servis tiskáren po celém území ČR.
http://www.servis-tiskaren.eu/ - Servis tiskáren
http://www.servis-tiskaren.eu/opravy-tiskaren.html - časté poruchy tiskáren
http://www.servis-tiskaren.eu/servis-domu.html - servis tiskáren u zákazníka

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce