Komplexní překladatelský a tlumočnický servis

Datum: 20.12.2009 Autor: Ondřej Vlasák Přečteno: 538

Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský tlumočnický servis ve všech světových jazycích.

překlady a tlumočení
překlady
tlumočení

Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský tlumočnický servis ve všech světových jazycích. K dispozici máme velký počet zkušených a kvalifikovaných překladatelů z celé řady oborů. To vše za velmi atraktivní ceny.
Nabízíme:
Jsme schopni přeložit a dodat překlady v expresních termínech, v jakýchkoliv požadovaných formátech, graficky zpracované, případně s kulatým razítkem soudního tlumočníka. Samozřejmostí je i zajišťování korektur textů rodilými mluvčími, předtiskových korektur a rovněž kontroly gramatické a stylistické správnosti přeloženého textu a to především u dokumentů pro tisk.
Od počátku naši činnosti klademe hlavní důraz na zajišťování komplexního řešení v oblasti firemní dokumentace a komunikace. Ve spolupráci s našim DTP studiem provedeme i úplnou předtiskovou přípravu vašich dokumentů. Zhotovujeme veškeré typy technické dokumentace s grafickým zpracováním jako v originále.
Technologie překladů:
Při překladech využíváme technologií TRADOS a TRANSIT, které fungují na základě tzv. překladových pamětí (translation memory), výsledný překlad je poté konzistentní z hlediska terminologie. Pro překlad je také možno definovat a dlouhodobě používat specifické výrazy používané ve vaší společnosti. Počítačem podporovaný překlad je neocenitelným pomocníkem při provádění lokalizací softwaru a dokumentace.
Na rozsáhlých zakázkách vyžadujících konkrétní softwarová řešení spolupracujeme s naší partnerskou firmou ADS CZ, s.r.o.
Nabídka tlumočení:
Paletu našich služeb doplňují různé typy tlumočení. Naši stálí spolupracovníci vám budou s potěšením nápomocni při firemních prezentacích, obchodních jednáních, konferencích a dalších akcích vyžadující profesionální převod mluvených sdělení z jednoho jazyka do druhého.
Slevy a bonusy:
Pro stálé zákazníky máme připraven systém slev a bonusů. Preferujeme dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a vstřícnosti. Věříme, že pouze tak budeme schopni společně uspět v moderním podnikatelském prostředí a čelit nástrahám globalizace a vzrůstající konkurenci ve všech oborech.
Systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 je zárukou našim klientům, že neustále zvyšujeme kvalitu námi poskytovaných služeb.
Adresy:
http://www.globtran.cz/ - překlady a tlumočení
http://www.globtran.cz/index.php/cs/sluzby/preklady - překlady
http://www.globtran.cz/index.php/cs/sluzby/tlumoceni - tlumočení

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce