Komplexní překladatelský a tlumočnický servis

Datum: 20.12.2009 Autor: Ondřej Vlasák Přečteno: 350

Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský tlumočnický servis ve všech světových jazycích.

překlady a tlumočení
překlady
tlumočení

Společnost GlobalTranslations, s.r.o. byla založena v roce 2002. Zákazníkům nabízíme kompletní překladatelský tlumočnický servis ve všech světových jazycích. K dispozici máme velký počet zkušených a kvalifikovaných překladatelů z celé řady oborů. To vše za velmi atraktivní ceny.
Nabízíme:
Jsme schopni přeložit a dodat překlady v expresních termínech, v jakýchkoliv požadovaných formátech, graficky zpracované, případně s kulatým razítkem soudního tlumočníka. Samozřejmostí je i zajišťování korektur textů rodilými mluvčími, předtiskových korektur a rovněž kontroly gramatické a stylistické správnosti přeloženého textu a to především u dokumentů pro tisk.
Od počátku naši činnosti klademe hlavní důraz na zajišťování komplexního řešení v oblasti firemní dokumentace a komunikace. Ve spolupráci s našim DTP studiem provedeme i úplnou předtiskovou přípravu vašich dokumentů. Zhotovujeme veškeré typy technické dokumentace s grafickým zpracováním jako v originále.
Technologie překladů:
Při překladech využíváme technologií TRADOS a TRANSIT, které fungují na základě tzv. překladových pamětí (translation memory), výsledný překlad je poté konzistentní z hlediska terminologie. Pro překlad je také možno definovat a dlouhodobě používat specifické výrazy používané ve vaší společnosti. Počítačem podporovaný překlad je neocenitelným pomocníkem při provádění lokalizací softwaru a dokumentace.
Na rozsáhlých zakázkách vyžadujících konkrétní softwarová řešení spolupracujeme s naší partnerskou firmou ADS CZ, s.r.o.
Nabídka tlumočení:
Paletu našich služeb doplňují různé typy tlumočení. Naši stálí spolupracovníci vám budou s potěšením nápomocni při firemních prezentacích, obchodních jednáních, konferencích a dalších akcích vyžadující profesionální převod mluvených sdělení z jednoho jazyka do druhého.
Slevy a bonusy:
Pro stálé zákazníky máme připraven systém slev a bonusů. Preferujeme dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře a vstřícnosti. Věříme, že pouze tak budeme schopni společně uspět v moderním podnikatelském prostředí a čelit nástrahám globalizace a vzrůstající konkurenci ve všech oborech.
Systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 je zárukou našim klientům, že neustále zvyšujeme kvalitu námi poskytovaných služeb.
Adresy:
http://www.globtran.cz/ - překlady a tlumočení
http://www.globtran.cz/index.php/cs/sluzby/preklady - překlady
http://www.globtran.cz/index.php/cs/sluzby/tlumoceni - tlumočení

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Dobré PR je konkurenční výhodou

Každá firma se snaží o co nejlepší image. Úkolem public relations (PR) je budování dobrého jména firmy.

Pomůžeme vám minimalizovat energetické ztráty vašeho domu

Zejména u starších domů díky jejich nedokonalé konstrukci dochází k velkým energetickým ztrátám. Kde je situace nejhorší a úniky jsou největší, pomůže odhalit termografie budovy pomocí kvalitní termokamery.

Kvalita povrstvení zorníků je pro ochranné brýle zásadní

Ochranné pracovní brýle musí maximálně chránit zrak a zajišťovat ideální výhled za každé situace. Zamlžené, poškrábané nebo znečištěné zorníky znesnadňují výkon práce a výrazně zvyšují riziko úrazu během pracovní...

Mýtus o půjčkách se zástavou nemovitostí

Chcete půjčku, kde nejsou poplatky předem? Tak naše nebankovní půjčka je zcela bez poplatků předem. Nemusíte se obávat poplatků. Požádejte si o půjčku ihned

Máte webové stránky opravdu kvalitní?

Internet umožňuje mnoho způsobů, jak svou firmu prezentovat a jak upozornit na sebe a na nabízené produkty či služby. Jedním ze základních způsobů prezentace firmy jsou webové stránky. Web může na první pohled zaujmout nebo...

Zateplení a hydroizolace plochých střech

Majitelé starších domů s plochou střechou musí často řešit řadu problémů nejen se špatnou hydroizolací, ale i problémy s tepelnou izolací. <br /> <br />

Brýle s ochranou proti zamlžení vhodné ke sterilizaci

Je běžným standardem, že uvex dodává na trh ochranné pracovní brýle s polakováním proti zamlžení. V současné době, kdy je kladen vysoký důraz na ochranu před virovým nebezpečím, se ve vývojovém středisku uvex podařilo...

Jaká je souvislost mezi inzercí na internetu a získáváním zpětných odkazů pro váš web?

Každá firma chce, aby se její web zobrazoval ve vyhledávačích na předních pozicích. Pořadí výsledků vyhledávání závisí zejména na počtu a kvalitě zpětných odkazů webové stránky.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce