Pohoda-ucetnictvi.cz – Váš e-shop s účetním programem Pohoda

Datum: 19.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 673

Blahasoft, Váš partner v účetnictví Vám přináší ekonomický software Pohoda.


Pohoda-ucetnictvi.cz – Váš e-shop s účetním programem Pohoda

Pokud rozvažujete nad tím, jaký program by byl nejlepší pro správu Vašeho účetnictví, co by bylo nejlepší a nejpřehlednější, tak Pohoda patří mezi jasné favority. Pokud si navíc koupíte Pohodu v internetovém obchodě Pohoda-ucetnictvi.cz, tak získáte několik výhod najednou. První výhodou při nákupu v roce 2009 je aktualizace zdarma pro rok 2010, to za co byste jinde museli dát tisíce, u nás dostanete zcela zdarma. Ke každému nákupu dostanete zdarma dárek, k dispozici jsou dárky jako: značkový USB flash disk s velikostí až 4 GB, bezdrátová optická myš, kniha \'Abeceda účetnictví pro podnikatele\', slevový poukaz na jazykový kurz nebo překlady v hodnotě až 500 Kč, či poukaz na nákup v obchodním domě TESCO v hodnotě 500 Kč. Ptáte se, proč všechny tyto dárky? Odpověď je jednoduchá, internetový obchod Pohoda-ucetnictvi.cz si váží svých zákazníků a proto jim chce poskytnout co největší výhody a slevy. Dalším bonusem při nákupu Pohody je, že získáváte poštovné zdarma, tištěnou uživatelskou příručku zdarma, telefonickou podporu zdarma. Víte o někom, kdo uvažuje u nákupu nějakého ekonomického softwaru? Pak mu doporučte Pohodu z e-shopu Pohoda-ucetnictvi.cz a automaticky získejte při jeho nákupu provizi. Ekonomický systém POHODA 2010 od společnosti STORMWARE je komplexní účetní systém pro živnostníky, malé a střední firmy. Účetnictví POHODA je vhodné nejen pro živnostníky, podnikatele a společnosti, které se zabývají obchodem a poskytováním služeb, ale i pro svobodná povolání a podvojně účtující příspěvkové a nevýdělečné organizace. POHODA umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci. Tento oblíbený účetní software má již více než 100.000 prodaných licencí v České republice a Slovensku. Tak buďte i Vy jedním z dalších spokojených uživatelů.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce