Vedení účetnictví online

Datum: 19.12.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 510

Slyšeli jste už o možnostech on-line účetnictví? Pokud ne, je nejvyšší čas dozvědět se o principech fungování a výhodách vedení účetnictví po internetu vše podstatné. Tento trend nyní pozvolna přichází i do České republiky a stejně jako v zahraničí, také zde si jej řada firem nemůže vynachválit. Poznejte i Vy, jaké možnosti tato služba nabízí - možná zjistíte, že by se vyplatila i ve Vašem podnikání.

online účetnictví
www.smdata.cz

Díky moderním technologiím je dnes možné ve firmě značně usnadnit a urychlit řadu procesů, proč tedy nezjednodušit i tak složitou a organizačně náročnou činnost, jakou vedení účetnictví bezesporu je?
Prostřednictvím společnosti SM-DATA audit s.r.o mají české firmy právě tuto možnost, neboť v její nabídce lze nalézt (kromě mnoha dalších služeb, jako je daňové poradenství, finanční analýzy či třeba oceňování podniků) službu vedení účetnictví po internetu.
Ptáte se, co je na online účetnictví tak převratného? Především skutečnost, že prakticky veškerá zátěž spojená s papírováním, počítáním a dalšími úkony v účetnictví je v reálném čase přenášena na bedra profesionálů. Přehled nad daty o financích však Vaše firma nijak neztrácí, naopak - základní myšlenkou tohoto způsobu vedení účetnictví je on-line sdílení dat mezi všemi, kteří tento systém využívají.
Při využívání online účetnictví jsou v dohodnutých časových intervalech propojeny databáze ve firmě zákazníka a sídle SM-DATA. V tuto chvíli tak nejenže dochází k odesílání nejnovějších dat ke zpracování, ale do zákazníkovy databáze proudí ta již zpracovaná, přijatá při minulém propojení.
Technicky vzato tak zpracování dat probíhá ve firmě SM-DATA v rámci jejího vlastního technického vybavení a na společnost využívající tuto službu nejsou ohledě výpočetní techniky kladeny žádné zvláštní požadavky. Možná je navíc i spolupráce probíhající skutečně v reálném čase - například včetně vystavování faktur i zajišťování financování.
Vzdálený přístup a vůbec celá práce s daty probíhá pomocí spolehlivého ekonomického softwaru Helios Orange, díky němuž tak k účetním datům mohou zaměstnanci klientské firmy přistupovat z libovolného místa s přístupem k internetu a současně samozřejmě zadávat a tisknout data nová.
O časové i finanční úspoře při využívání vedení účetnictví online se tak snad už není třeba dále rozepisovat. A pokud se chcete dozvědět ještě více, popřípadě se na využívání služby rovnou domluvit, stačí zavítat na internetové stránky www.smdata.cz - zde již najdete všechny potřebné informace i kontakty.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce