Vedení účetnictví online

Datum: 19.12.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 546

Slyšeli jste už o možnostech on-line účetnictví? Pokud ne, je nejvyšší čas dozvědět se o principech fungování a výhodách vedení účetnictví po internetu vše podstatné. Tento trend nyní pozvolna přichází i do České republiky a stejně jako v zahraničí, také zde si jej řada firem nemůže vynachválit. Poznejte i Vy, jaké možnosti tato služba nabízí - možná zjistíte, že by se vyplatila i ve Vašem podnikání.

online účetnictví
www.smdata.cz

Díky moderním technologiím je dnes možné ve firmě značně usnadnit a urychlit řadu procesů, proč tedy nezjednodušit i tak složitou a organizačně náročnou činnost, jakou vedení účetnictví bezesporu je?
Prostřednictvím společnosti SM-DATA audit s.r.o mají české firmy právě tuto možnost, neboť v její nabídce lze nalézt (kromě mnoha dalších služeb, jako je daňové poradenství, finanční analýzy či třeba oceňování podniků) službu vedení účetnictví po internetu.
Ptáte se, co je na online účetnictví tak převratného? Především skutečnost, že prakticky veškerá zátěž spojená s papírováním, počítáním a dalšími úkony v účetnictví je v reálném čase přenášena na bedra profesionálů. Přehled nad daty o financích však Vaše firma nijak neztrácí, naopak - základní myšlenkou tohoto způsobu vedení účetnictví je on-line sdílení dat mezi všemi, kteří tento systém využívají.
Při využívání online účetnictví jsou v dohodnutých časových intervalech propojeny databáze ve firmě zákazníka a sídle SM-DATA. V tuto chvíli tak nejenže dochází k odesílání nejnovějších dat ke zpracování, ale do zákazníkovy databáze proudí ta již zpracovaná, přijatá při minulém propojení.
Technicky vzato tak zpracování dat probíhá ve firmě SM-DATA v rámci jejího vlastního technického vybavení a na společnost využívající tuto službu nejsou ohledě výpočetní techniky kladeny žádné zvláštní požadavky. Možná je navíc i spolupráce probíhající skutečně v reálném čase - například včetně vystavování faktur i zajišťování financování.
Vzdálený přístup a vůbec celá práce s daty probíhá pomocí spolehlivého ekonomického softwaru Helios Orange, díky němuž tak k účetním datům mohou zaměstnanci klientské firmy přistupovat z libovolného místa s přístupem k internetu a současně samozřejmě zadávat a tisknout data nová.
O časové i finanční úspoře při využívání vedení účetnictví online se tak snad už není třeba dále rozepisovat. A pokud se chcete dozvědět ještě více, popřípadě se na využívání služby rovnou domluvit, stačí zavítat na internetové stránky www.smdata.cz - zde již najdete všechny potřebné informace i kontakty.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce