Kam za skutečnými odborníky z oboru plastické chirurgie?

Datum: 18.12.2009 Autor: furetka Přečteno: 774

Je pro vás vzhled důležitý? Uvažujete o estetickém chirurgickém zákroku? Hledáte vhodné pracoviště plastické chirurgie, kde vás ochotně vyslechnou, poradí a pomohou s vašimi problémy?

Liposukce
Zvětšení prsou
FaceliftPak by dobrým řešením mohla být návštěva kliniky Plastická a estetická chirurgie MUDr. Vrbického v Praze. Klinika se dlouhodobě specializuje na všechny běžné zákroky z oblasti plastické a estetické chirurgie a rovněž na chirurgii ruky. Samozřejmostí je lidský a individuální přístup ke všem pacientům.

Nejčastěji prováděnými estetickými zákroky je např. liposukce, modelace, zmenšení a zvětšení prsou, operace břicha, korekce tvaru nosu, plastika uší, facelift, odstranění vrásek laserem či pomocí botoxu, plastické operace intimních partíí apod.

Z oblasti chirurgie ruky jsou to operace karpálního tunelu a poúrazových stavů ruky, dupuytrenova kontraktura, operace nádorů ruky a rovněž kosmetické zákroky.

Zdravotnické zařízení se nachází v prostorách Medicentra v Praze 11. Před budovou jsou bezproblémové parkovací možnosti a dostupnost MHD z centra je jednoduchá a trvá cca. 10 až 15 minut. V moderním a příjemném prostředí je umístěn ambulantní trakt plastické chirurgie s operačním sálem. Další špičkový aseptický sál s laminární klimatizací je umístěn v sousedství lůžkového oddělení.
Vedoucím lékařem a vlastníkem kliniky je MUDr. Jiří Vrbický, který má dlouholeté zkušenosti nejen z oblasti plastické a estetické chirurgie, ale i z dalších oborů medicíny, jako je traumatologie, všeobecná chirurgie a popáleninová medicína.
Dalším specialistou na plastickou chirurgii je MUDr. Michael Entner, který se zabývá především zákroky jako je liposukce, zvětšování prsou pomocí prsních implantátů, práce s laserem, botoxem apod.
Specialistou na chirurgii ruky a odborným konzultantem oboru ortopedie je MUDr. Jan Dobiáš.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce