Kam za skutečnými odborníky z oboru plastické chirurgie?

Datum: 18.12.2009 Autor: furetka Přečteno: 808

Je pro vás vzhled důležitý? Uvažujete o estetickém chirurgickém zákroku? Hledáte vhodné pracoviště plastické chirurgie, kde vás ochotně vyslechnou, poradí a pomohou s vašimi problémy?

Liposukce
Zvětšení prsou
FaceliftPak by dobrým řešením mohla být návštěva kliniky Plastická a estetická chirurgie MUDr. Vrbického v Praze. Klinika se dlouhodobě specializuje na všechny běžné zákroky z oblasti plastické a estetické chirurgie a rovněž na chirurgii ruky. Samozřejmostí je lidský a individuální přístup ke všem pacientům.

Nejčastěji prováděnými estetickými zákroky je např. liposukce, modelace, zmenšení a zvětšení prsou, operace břicha, korekce tvaru nosu, plastika uší, facelift, odstranění vrásek laserem či pomocí botoxu, plastické operace intimních partíí apod.

Z oblasti chirurgie ruky jsou to operace karpálního tunelu a poúrazových stavů ruky, dupuytrenova kontraktura, operace nádorů ruky a rovněž kosmetické zákroky.

Zdravotnické zařízení se nachází v prostorách Medicentra v Praze 11. Před budovou jsou bezproblémové parkovací možnosti a dostupnost MHD z centra je jednoduchá a trvá cca. 10 až 15 minut. V moderním a příjemném prostředí je umístěn ambulantní trakt plastické chirurgie s operačním sálem. Další špičkový aseptický sál s laminární klimatizací je umístěn v sousedství lůžkového oddělení.
Vedoucím lékařem a vlastníkem kliniky je MUDr. Jiří Vrbický, který má dlouholeté zkušenosti nejen z oblasti plastické a estetické chirurgie, ale i z dalších oborů medicíny, jako je traumatologie, všeobecná chirurgie a popáleninová medicína.
Dalším specialistou na plastickou chirurgii je MUDr. Michael Entner, který se zabývá především zákroky jako je liposukce, zvětšování prsou pomocí prsních implantátů, práce s laserem, botoxem apod.
Specialistou na chirurgii ruky a odborným konzultantem oboru ortopedie je MUDr. Jan Dobiáš.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce