Finská SMS půjčka

Datum: 18.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 702

Dostali jste se do akutní finanční krize? Potřebujete někomu koupit nějaký dárek k narozeninám? Chcete koupit své lásce dárek k výročí, ale nemáte přechodně dostatek peněz? Pak je tu pro Vás Fisnká SMS půjčka, která vyřeší Váš přechodný nedostatek peněz. 


Finská SMS půjčka

 Pokud budete potřebovat půjčit malou částku a nechcete čekat fronty v bankách, platit zbytečně vysoké úroky a vyplňovat desítky papírů, aby Vám nakonec řekli, že půjčku zamítli, zkuste Finskou SMS půjčku. Jediné co musíte udělat je zaslat SMS se žádostí o půjčení peněz, nebo vyplnit online žádost. Finská půjčka přes SMS je nejsnazší možností, jak si rychle a snadno vypůjčit peníze. Půjčka je poskytována osobám starším 25 let, které jsou zaměstnané a mají čistý trestní rejstřík. Možnost poskytování rychlé půjčky pomocí SMS je opakovatelná, pokud byla předchozí SMS půjčka řádně splacena. Pokud tedy vždy včas a řádně splatíte předcházející půjčku, tak můžete bez obav žádat o další. Při první žádosti lze žádat maximálně o půjčku 1 000 Kč. Splatnost půjčky je 15 dní a poplatky jsou závislé na velikosti půjčky. Za každou půjčenou tisíci korunu činí poplatek 250 Kč. V případě že si berete svou první finskou půjčku, je částka omezena v rozmezí 500 až 1000 Kč. Částka bude doručena poštovní složenkou k Vám domů. Po řádném splacení si můžete zažádat o půjčku až 5000 Kč, kterou již můžete obdržet i na účet. Vždy do 15 dnů od obdržení půjčky musíte splatit půjčenou částku. V případě že se ocitnete v akutní finanční krizi a nebudete mít na splacení, můžete zažádat o prodloužení splatnosti. Při schválení žádosti o prodloužení získáváte automaticky dobu splatnosti delší o 14 dnů. Chcete vědět více? Či potřebujete peníze? Pak je tu finská sms půjčka pro Vás.  

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce