Změňte svůj život

Datum: 17.12.2009 Autor: Karel Novotný Přečteno: 664

Rozvoj osobnosti = poznej sám sebe a začni růst. Tato věta by mohla být hlavní myšlenkou našeho článku. Většina z nás už dávno zapomněla na „dětské, ničím neohraničené sny“. Každý z nás měl a má sny, které z nějakého důvodu neuskutečnil. Těch důvodů může být mnoho, ale přiznejme si, že většina z nich jsou jen výmluvou, nebo omluvou pro lenost, pro únavu, pro vliv okolí, kterému jsme podlehli.

Mentor
Koučink
Rozvoj osobnosti

Mnoho lidí je také přesvědčeno o tom, že se jim vyhýbá štěstí, že cesta vedoucí k úspěchu je zahalena mlhou, vede hustým pralesem a bažinami.
Naučte se uvědomovat plný potenciál svých schopností. Dokážete kdykoliv podat maximální výkon a hlavně – zhodnotit ho i do budoucna. Dojděte k všeobecnému blahobytu. Dokážete, že Vaše sny se postupně stanou vaší realitou.
Co můžete získat? Život jako z pera malíře, v praxi zjistíte, že tím malířem jste byli Vy a že Váš kouč vás jen provázel. Získáte vynikající vztahy ať už partnerské, pracovní, rodičovské…
Získáte opodstatněnou důvěru v sebe sama a pevný postoj k vlastnímu životu. Získáte i finanční prospěch, ale přestože bude ohromující, nebude to nic proti tomu jakou osobností se stanete Vy.
V čase se slovo Mentor stalo synonymem pro důvěryhodného poradce, přítele, učitele a vzdělanou osobu. Mentoring je základní forma lidského rozvoje, kde jedna osoba investuje čas a energii a osobní know-how k zajištění růstu a schopnostem jiné osoby. Tradičně byl Mentoring vykládán jako formální proces, kde starší a více zkušená osoba pomáhala a vedla mladší osobu v jejím procesu učení se v rámci společnosti. V případě úspěchu měl mentoring důležitý dopad na kariéru i život dané osoby.
Koučink je dlouhodobý a systematický intenzivní rozvoj osobnosti s důrazem na individuální přístup a maximálně cílenou zpětnou vazbu. Proces, při němž lze pomocí vhodných otázek odblokovat potenciál člověka tak, aby jej mohl maximálně využívat směrem k dosažení stanoveného cíle. Při coachingu přihlížíme k osobnosti svého svěřence tak, aby bylo dosahováno žádoucí změny a zlepšení. Je třeba mít na paměti, že coaching je záležitostí velmi blízkého a osobního vztahu a jedná se o dlouhodobý proces ve znamení individuálního rozvoje podle hesla „chceš-li změnit svět, musíš nejdříve změnit sám sebe“.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce