Australanka šokovala svět svítícím prádlem

Datum: 14.12.2009 Autor: Tomáš Mulka Přečteno: 867
/images/clanky/1260797819_bd-09-aukro.jpg

Doslova vlnu nadšení spustila ve světě módního návrhářství Australanka Jan Hawley, která přišla s opravdu neotřelým nápadem. Nechala svou kolekci spodního prádla vyrobit ze speciální látky s fosforeskujícími částicemi tak, aby po krátkém pobytu na světle prádlo ve tmě dlouho zářivě svítilo. O kolekci se vzápětí strhl neskutečný zájem, který trvá dodnes. „Je to jednoznačně největší hit letošních Vánoc, který se rozšířil během několika týdnů všude po světě. To je něco, co se podaří skutečně málokdy,“ nadšeně hlásají zahraniční módní periodika.
„V této řadě je naše spodní prádlo mnohem menší a přitažlivější. Kolekci jsme pojmenovali Boudoir, protože je určena výhradně do postele po setmění. Když se zhasne, krajka na podprsence a kalhotkách krásně září, tím vyniknou subtilní tvary mikro tang, bikin a trojúhelníkových podprsenek. Je to velmi smyslné a sexy. Muži to milují,“ prozradila sama návrhářka Jan Hawley, pro kterou „svítící prádlo“ znamená doslova životní úspěch. Pro její zákaznice je to přitom životní šance. Šance, jak svého partnera skutečně překvapit, vyrazit mu dech. Stále se totiž jedná o horkou novinku, o které zatím ví pouze lidé, kteří se orientují ve světě módy.

Ovšem ne na dlouho. Do České republiky dorazil nápad teprve nedávno a to těsně před Vánoci. Za velmi přívětivé ceny ho nabízí e-shop www.sviticipradlo.cz. Co o výrobku prozradil Chytré ženě jeho majitel Petr Lukáč? „Luxusní noční košilka je vyrobená z poloprůsvitného mikrovlákna Georgette. Po zhasnutí se naplno projeví její svítící schopnost, která ji dělá velmi svůdnou a neodolatelnou. Košilka má velký přední rozparek, posunovatelná ramínka a nádherné košíčky, které ve tmě svítí. Díky vynikající kvalitě zpracování a výroby zůstane tento svítící efekt funkční po celou dobu nošení,“ a s úsměvem dodává, že svítící prádlo vám jako jediné skutečně zaručí, že z vás v noci vyčaruje zářivou hvězdu. O tom se ostatně můžete přesvědčit na samotném e-shopu, kde si můžete všechny nabízené modely prohlédnout i s jejich zářícím efektem.

Není pochyb o tom, že se nápad v módních návrhářstvích uchytí i do budoucna, a tak se jistě můžeme těšit na další modelové řady. Využijte tedy příležitosti a buďte doslova zářící hvězdou již letos!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce