Australanka šokovala svět svítícím prádlem

Datum: 14.12.2009 Autor: Tomáš Mulka Přečteno: 833
/images/clanky/1260797819_bd-09-aukro.jpg

Doslova vlnu nadšení spustila ve světě módního návrhářství Australanka Jan Hawley, která přišla s opravdu neotřelým nápadem. Nechala svou kolekci spodního prádla vyrobit ze speciální látky s fosforeskujícími částicemi tak, aby po krátkém pobytu na světle prádlo ve tmě dlouho zářivě svítilo. O kolekci se vzápětí strhl neskutečný zájem, který trvá dodnes. „Je to jednoznačně největší hit letošních Vánoc, který se rozšířil během několika týdnů všude po světě. To je něco, co se podaří skutečně málokdy,“ nadšeně hlásají zahraniční módní periodika.
„V této řadě je naše spodní prádlo mnohem menší a přitažlivější. Kolekci jsme pojmenovali Boudoir, protože je určena výhradně do postele po setmění. Když se zhasne, krajka na podprsence a kalhotkách krásně září, tím vyniknou subtilní tvary mikro tang, bikin a trojúhelníkových podprsenek. Je to velmi smyslné a sexy. Muži to milují,“ prozradila sama návrhářka Jan Hawley, pro kterou „svítící prádlo“ znamená doslova životní úspěch. Pro její zákaznice je to přitom životní šance. Šance, jak svého partnera skutečně překvapit, vyrazit mu dech. Stále se totiž jedná o horkou novinku, o které zatím ví pouze lidé, kteří se orientují ve světě módy.

Ovšem ne na dlouho. Do České republiky dorazil nápad teprve nedávno a to těsně před Vánoci. Za velmi přívětivé ceny ho nabízí e-shop www.sviticipradlo.cz. Co o výrobku prozradil Chytré ženě jeho majitel Petr Lukáč? „Luxusní noční košilka je vyrobená z poloprůsvitného mikrovlákna Georgette. Po zhasnutí se naplno projeví její svítící schopnost, která ji dělá velmi svůdnou a neodolatelnou. Košilka má velký přední rozparek, posunovatelná ramínka a nádherné košíčky, které ve tmě svítí. Díky vynikající kvalitě zpracování a výroby zůstane tento svítící efekt funkční po celou dobu nošení,“ a s úsměvem dodává, že svítící prádlo vám jako jediné skutečně zaručí, že z vás v noci vyčaruje zářivou hvězdu. O tom se ostatně můžete přesvědčit na samotném e-shopu, kde si můžete všechny nabízené modely prohlédnout i s jejich zářícím efektem.

Není pochyb o tom, že se nápad v módních návrhářstvích uchytí i do budoucna, a tak se jistě můžeme těšit na další modelové řady. Využijte tedy příležitosti a buďte doslova zářící hvězdou již letos!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce