FORM studio - formuláre a tlačivá na počítači

Datum: 13.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 481

Často vyplňujete různé formuláře? Nebaví Vás pokaždé vypisovat stejné údaje? Pak pro Vás máme řešení.


FORM studio - formuláre a tlačivá na počítači

FORM studio je program na vyplňování a tisk formulářů. Takže s FORM studio již nikdy nebudete muset ručně vyplňovat desítky formulářů, program udělá vše za Vás. K dispozici je výběr z více jak 600 formulářů a různých vzorových dokumentů. Takže si vybere každý to, co potřebuje a hledá. Mezi nejužitečnější formuláře patří: Předlohy smluv, různé dokumenty z daňové, pracovně právní a účetní oblasti. Pokud jste museli dříve chodit pro každý dokument na úřad, tak s FORM studio Vám tato starost odpadne, vše budete mít neustále u sebe a budete moci jediným stisknutím tlačítka vyplňovat formulář, na který jste museli dříve čekat nekonečné fronty. Teď půjde vše snadno a rychle. Díky FORM studio ušetříte více jak 50 % času, kdybyste formuláře vyplňovali ručně a namáhavě. Samozřejmostí, kterou FORM studio nabízí je automatické vyplňování formulářů podle nastavených parametrů, dále jsou k dispozici automaticky výpočty a případné rady, na co si při vyplňování dát pozor. Pokud se Vám nechce pokaždé údaje znovu a znovu zadávat, tak není nic snazšího jak je převzít z již vyplněných formulářů. Ve chvíli, kdy budete mít formulář hotový a vyplněný jak k obrazu svému, tak k obrazu druhé strany, tak jej můžete vytisknout. Případně jej poslat e-mailem, volba závisí pouze na Vás. FORM studio je určen především firmám a organizacím, daňovým poradcům a účetním firmám, a hlavně malým podnikatelům a živnostníkům. Se softwarem FORM studio se život rázem stane snadnějším. Již nikdy nebudete muset vyplňovat otravné formuláře ručně, již nikdy nebudete muset nadávat, když něco pokazíte a budete muset s formulářem začít od znova. Již nikdy nebudete muset stát fronty na úřadech pro nový formulář. S FORM studio se Váš život rázem změní k lepšímu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce