Prodejce fototechniky Megapixel teď učí i fotografovat

Datum: 10.12.2009 Autor: Luděk Bouška Přečteno: 743

Díky kurzům jednoho z největších českých prodejců fototechniky Megapixel teď mohou milovníci focení poznat základy tohoto umění během jediného dne. Navíc jsou kurzy ovládání nového fotoaparátu úplně zdarma. Pokud vezmeme v úvahu, že velmi kvalitní digitální fotoaparáty jsou dnes k dispozici v mnoha třídách a za výhodné ceny, ukazuje se, že fotografování nebylo nikdy dostupnějším koníčkem.

Kurzy fotografování
e-shop

„Základem je suverénně ovládat vybraný fotoaparát. Proto nabízíme všem, kdo před Vánocemi nakoupí digitální zrcadlovku, účast na půldenním kurzu zdarma. Prakticky probereme všechna nastavení, funkce a vůbec ovládání konkrétního fotoaparátu,“ říká Luděk Bouška, lektor několika fotografických kurzů Megapixelu.
Nabídka kurzů dále zahrnuje základy fotografování pro každého. Účastníci se seznámí například se základy expozice nebo s principem fungování fotoaparátu. Především se však díky praktickým ukázkám naučí dělat hezké a technicky kvalitní fotografie. A kdo základy fotografování zvládá, může se zlepšovat na dalším praktickém kurzu, který řeší nejčastější fotografické chyby. „Účastníky učíme tyto chyby odhalit, ale především ukazujeme, jak se dají velmi jednoduše odstranit. Třeba rady pro focení za špatných světelných podmínek budou pro všechny rozhodně užitečné,“ vysvětluje Bouška.
V nabídce je i kurz, kde se mírně pokročilí fotografové naučí pracovat s externími blesky tak, aby na fotografii nevznikaly například nežádoucí stíny nebo červené oči focených osob. Zároveň Megapixel připravuje kurzy i na další fotografická témata.
„Ne náhodou jsme fotografické kurzy spustili v předvánočním období. Až po zakoupení poukázky si účastník kurzu vybírá konkrétní termín, takže darovat někomu účast na kurzu je velmi jednoduché,“ dodává Tomáš Matějček, majitel společnosti Megapixel.
Při praktické výuce fotografování všichni lektoři usilují o okamžité výsledky. Díky technologickým možnostem digitálních fotoaparátů jsou všechny chyby ihned vidět a fotograf je může snadno napravit.

O společnosti Megapixel s.r.o.
Společnost Megapixel s.r.o. vznikla v roce 2001, stala se jedním z prvních prodejců digitálních fotoaparátů v Česku. Fototechniku prodává ve dvou kamenných prodejnách v centru Prahy, v jedné prodejně v Brně a také prostřednictvím e-shopu.

Kontakt pro další informace:
Luděk Bouška
Odborný garant kurzů
tel. 224 942 630
e-mail: kurzy@megapixel.cz

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce