Chovatelská stanice Quarterworld

Datum: 10.12.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 1482

Stanice Quarterworld ze středních Čech se zabývá chovem velkých švýcarských salašnických psů, její webové stránky jsou tak pro milovníky těchto krásných a silných zvířat opravdovou pastvou pro oči. Desítky fotografií nádherných, kamarádských psů Vás zkrátka nemohou nechat chladnými. A hned na začátek článku pro Vás máme skvělou zprávu - štěňata těchto skvělých psů zde majitelé stanice také nabízí k prodeji!

velký švýcarský salašnický pes
www.quarterworld.cz

Jak již bylo řečeno v úvodu, chovatelská stanice Qurterworld se věnuje chovu plemena zvaného velký švýcarský salašnický pes, které se vyznačuje skvělými fyzickými i charakterovými vlastnostmi. Tato krátkosrstá tříbarevná rasa mohutné a silné postavy, která byla dříve velmi rozšířena po celé střední Evropě, vyniká především svou bystrostí, schopností bez zaváhání vykonávat zadané rozkazy, silným ochranářským pudem a přátelským chováním.
Psi ze stanice Quarterworld pravidelně získávají ocenění na mezinárodních výstavách, na webových stránkách této stanice www.quarterworld.cz máte možnost zhlédnout řadu fotografií z takových akcí. Krom toho zde naleznete rodokmeny a především fotografie současných psích obyvatel Quarterworldu, díky kterým si sami uděláte obrázek, jak krásný velký švýcarský salašnický pes je. Banjin, Bella, Appy, Conny, Centurion, Devil, Fee Bee a Viva, to jsou oni - překrásní zástupci rasy velký švýcarský salašnický pes ze stanice Quarterworld. A jak už jsme se zmínili - pro zájemce o štěňata zde určitě nejsou dveře uzavřeny, právě naopak!
Chcete vidět na vlastní oči, jak takový velký švýcarský salašnický pes vypadá, jak se chová a reaguje? Pak Vám určitě přijde vhod dozvědět se, kde Quarterworld sídlí - tuto chovatelskou stanici naleznete ve Středočeském kraji v obci Třebestovice, nedaleko od padesátého kilometru dálnice D11 (Praha-Hradec Králové). Všechny kontaktní informace naleznete na stránkách Quarterworldu na adrese www.quarterworld.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce