GPS navigace od Mironetu

Datum: 08.12.2009 Autor: antorr Přečteno: 592

Každý jednou za čas někam jede, ať už je cesta do neznáma, nebo do známých končin. Daleko nebo blízko, může se stát, že zabloudíme. Aby se nám toto nestalo, abychom nebloudili v neznámých končinách autem až do noci, tak jsou tu GPS navigace. S GPS navigacemi od Mironetu máte jistotu, že ať pojedete kamkoliv, tak se nikdy neztratíte.  


GPS navigace od Mironetu

Naše GPS navigace jsou kvalitní a dokážou Vás navigovat, ve dne i v noci, na dálnici, ale i na zapadlé okresní silnici v lese. V GPS navigacích jsou nejaktuálnější mapy, pro maximální jistotu, že dorazíte tam, kam potřebujete. GPS: (Global Positioning System) je systém satelitní navigace, který umožňuje určit polohu a rychlost vozidla, či objektu. Systém GPS je tvořen soustavou družic patřících Spojeným státům. GPS je přesněji tvořeno 24 družicemi NAVSTAR GPS, které nepřetržitě mohou sledovat Váš pohyb a rychlost a dodávat Vám proto nejaktuálnější informace, o směru a rychlosti jízdy. Některé navigace navíc lze použít jako multimediální přehrávače hudby a filmů, což jistě mnohdy zpříjemní dlouhou a nudnou cestu. Každá GPS navigace, kterou kupujete, by měla být lokalizována do českého jazyka, abyste rozuměli případným varováním, které bude zobrazovat. Další funkcí, kterou by měla GPS navigace ovládat je hlasová navigace, tedy abyste se nemuseli pořád dívat na mapu, ale aby samotné GPS dokázalo říci, jak máte jet, jestli rovně, doprava, či doleva. V dnešní době je toto již nepostradatelná funkce většiny kvalitních GPS. Další věc, na kterou byste si měli dát při nákupu GPS navigace pozor je, jaké mapy jsou v ní umístěny. Kupříkladu pokud chcete jezdit po Evropě, tak by GPS navigace měla obsahovat i mapy jednotlivých států Evropy a nejenom mapu ČR. Mironet Vám ale nepřináší GPS navigace jenom do auta, ale i cyklistické, turistické, motocyklové, fitness a námořní GPS navigace. 

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce