LCD televize, plazmové televize a projektory od Mironetu

Datum: 08.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 627

Přemýšlíte nad nákupem televize, ale netušíte, jestli vybrat LCD, plazmovou nebo projektor pro maximální zážitek?


LCD televize, plazmové televize a projektory od Mironetu

Ani nemáte tušení, kde nakoupit za přijatelné ceny a kvalitní výrobky? Na tyto obě otázky Vám rádi odpovíme. LCD televize jsou lehké a nejsou obrovské, jako klasické televize. S LCD televizemi se snadno manipuluje, ale pro větší požitek je lze zavěsit i na stěnu, díky jejich váze. Většina dnes běžně dostupných LCD televizí obsahuje již DVB-T tuner, takže můžete bez nutnosti dokupovat set-top-box sledovat i digitální vysíláni. Během roku až dvou vymizí v České republice klasické vysílání a bude nahrazeno pouze digitálním, například v Praze je již jenom digitální vysílání. Další výhodou je, že velká část LCD televizorů má označení Full HD nebo HD Ready, což značí maximální rozlišení obrazu. Značnou nevýhodou LCD televizorů je to, že pokud je na LCD obrazovce vadný pixel, tak je buď stále rozsvícený, nebo naopak zhasnutý. Potřebujete uspořit peníze? Pak LCD televize jsou tou pravou investicí, díky jejich nízké spotřebě elektřiny. Ale i plazmové televize mají řadu nesporných výhod, a mohou konkurovat LCD televizím, příklady těchto výhod je například odezva pohybu. Plazmová televize dokáže bez problému rychlé pohyby. Další výhodou je, že barvy se zobrazují reálně, jako kdybychom měli předmět přímo před sebou a nedívali se na něj zprostředkovaně. Nevýhodou plazmových televizí je spotřeba elektrické energie, která je vyšší jak u LCD televizí. Projektory nabízí kvalitní divácký zážitek, který známe z většinou pouze z kina. Projektor nám nabízí zobrazit obraz nesrovnatelně větší než u klasických televizí, velikost můžeme dále libovolně měnit dle chutě a potřeby. Nevýhodou je, že jsou pořád ještě dražší jak klasické televize a nemají neomezenou životnost. Ale, ať už si budete kupovat LCD televizi, plazmovou televizi, nebo projektor, u Mironetu máte jistotu, že vždy dobře a výhodně nakoupíte.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce