Mironet.cz – ty pravé notebooky pro Vás

Datum: 08.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 755

V poslední době začínají klasické počítače upadat a nastupuje éra notebooku. Tento globální projev má několik důvodů. Dříve bylo pro rodinu nemyslitelné, aby si koupila notebook, protože většinou stál několik desítek tisíc, kdežto obyčejný počítač se dal pořídit v řádu do 20 000 KČ. 


Mironet.cz – ty pravé notebooky pro Vás

V současnosti ale notebooky ale i počítače zlevnili, takže kvalitní stolní počítač se dá koupit již kolem 15 000 KČ. U notebooku je sleva ještě patrnější, protože za cenu 15 000 si můžeme dopřát nový notebook, který nás bude doprovázet na cestách. Dalším důvodem, proč je nyní větší obliba notebooku je ten, že se již výkonem vyrovnají klasickému PC. Dříve pokud měl být výkon srovnatelný, tak by notebook stál i padesát tisíc. Nyní se vejdeme do dvaceti tisíc. Notebook má navíc řadu nesporných výhod, můžeme jej mít všude sebou. Pokud vypadne proud, tak se vcelku nic neděje, protože většina notebooku vydrží v provozu kolem tří hodin bez zapojení do sítě. Navíc většina studentů má v dnešní době již notebook, protože si mohou na přednáškách zapisovat do něho vše důležité, případně si vyhledávat dodatečné informace. Pokud jste zatím rozvažovali, nad všema pro a proti, tak snad po přečtení shrnutí těchto krátkých výhod notebooku zjistíte, že koupě se Vám skutečně vyplatí. Pokud jste rozhodnuti, ale nevíte, kde přesně a jaký model koupit, tak nemusíte zoufat. Zde přichází na řadu Mironet.cz, prodejce výpočetní techniky. Ať už hledáte notebooky, brašny pro notebooky, příslušenství a doplňky, tak u Mironetu.cz máte jistotu, že naleznete vše potřebné a za rozumnou cenu. Je třeba externí pevný disk? Nebo lampička, abyste lépe viděli při práci v noci? Pak Mironet.cz je tím pravým řešením. Pokud si kupujete u Mironetu notebook a máte strach, že se Vám pokazí ihned, jak skončí záruční doba, tak Mironet.cz má pro Vás řešení, rozšíření záruční doby. Můžete si přikoupit pouze rozšíření záruční doby, nebo i doplňkové služby, jako je zásad u Vás doma do druhého dne.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce