Infoletenky.sk: sledujeme akcie za vás

Datum: 07.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 717

Webová stránka infoletenky.sk monitoruje denne trh a prináša najvýhodnejšie ponuky leteniek.


Infoletenky.sk: sledujeme akcie za vás

Ak sa chystáte na dovolenku letecky a hľadáte výhodnú cenu, toto je web určený pre vás. Denne monitorujeme cca 30 vybraných najzaujímavejších leteckých spoločností a agentúr, ktoré ponúkajú letenky pre slovenských klientov a lietajú zo Slovenska a okolitých krajín (Čiech, Poľska a Maďarska). Ak sa rozhodnete vycestovať a ste ochotný prispôsobiť čas (a niekedy aj miesto) vycestovania, určite nájdete výhodné ceny leteniek. Stačí, ak navštívite stránky spoločností, ktoré v našom regióne (Bratislava, Viedeň, Košice, Praha, atď.) lacné letenky ponúkajú. Takéto sledovanie akcií na lacné letenky má len jeden „háčik“: spoločností, kde by ste mohli výhodné letenky kúpiť, je veľa a nové akcie spoločnosti zverejňujú každá inak – niektoré týždenne, iné mesačne a niektoré i nepravidelne. Inou alternatívou je sledovanie webových stránok, ktoré informujú a robia prehľady o lacných letenkách pravidelne. Takýto web na Slovensku existuje na adrese infoletenky.sk. Okrem sledovania akcií Vám autori radi poradia pod článkami s rôznymi problémami, ktoré vás môžu zastihnúť pri cestovaní letecky. Náš úzko špecializovaný web prináša aj základné informácie o niektorých letiskách a leteckých spoločnostiach. Aktuálne na stránke beží súťaž o 2 letenky so spoločnosťou ČSA. Po vyplnení jednoduchej ankety môžete byť zaradený do súťaže aj vy a vyhrať letenky do zaujímavých destinácií. Do budúcna chystáme možnosť prihlásenia sa na zasielanie nových akcií e-mailom a tiež fórum o cestovaní letecky, kde si budú môct návštevníci navzájom vymieňať svoje skúsenosti a radiť ako cestovať letecky najlacnejšie, na čo si dávať pozor a na čo nezabudnúť pri cestovaní lietadlom.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce