AV dental – zubní ordinace Praha 4 - Krč

Datum: 06.12.2009 Autor: MUDr. Aleš Váňa Přečteno: 778

Bojíte se zubaře? Máte strach ze zubního ošetření? Uvolněte se prosim a důvěřujte našim profesionálům v moderní zubní ordinaci AV dental s.r.o. Jsme mladý tým zkušených lékařů a hygienistek s nejmodernějším medicínským zázemím. Pacient je pro nás vždy na prvním místě. Veškeré zákroky provádíme v jemném znecitlivění. Neucítíte sebemenší bolest a to vše ve velmi krátkých objednacích lhůtách. Snažíme se Vám vždy velmi přesně vysvětlit průběh celé léčby jednotlivých zákroků a lékařských postupů.

Zubní ordinace AV dental jako centrum zubní estetiky provádí bělení zubů. A to formou jak ordinačního tak domácího bělení zubů. Postup je velmi jednoduchý a v rukou našich profesionálů bezpečný. Renomované systémy bělení zubů nepoškozují zuby ani dásně a mají velmi dlouhý účinek. Změna odstínu je vždy viditelná již po první návštěvě naší zubní ordinace.
Velmi žádané jsou bílé výplně at již z keramiky či kompozitu. Nahradit nevzhledný amalgam je pro nás radostí a budete překvapeni jak snadno vykouzlíme krásný úsměv.
Naší specializaci jsou zubní implantáty. Jedna se systém titanových válečků které se zavádějí do čelistí. Opět můžete mít zuby napevno. Naplno tak můžete prožít všechny chvíle aktivního života. Pracujeme pouze s kvalitními materiály jež jsou důležité pro dobře zhojený zubní implantát.
Zubní ordinace AV dental slouží též jako zubní pohotovost. Vždy se Vám vynasnažíme najít co nejbližší termín možného ošetření. Kontaktujte nás na www.avdental.cz. S bolestí zubů přichází často vystrašený pacient a právě zde máme prostor předvést kvalitní a šetrné ošetření s maximální empatií a porozuměním.
Pečujeme též o nejmladší generaci pacientů a to jsou jejich mléčné dočasné zoubky. Dětské stomatologie se nebojíme. S dětmi jsme kamarádi a ty se rády vrací k hodné paní doktorce.
Pro toho kde se opravdu boji nabízí zubní ordinace AV dental možnost analgosedace či celkové anestesie. Proč nepříjemný zákrok neprospat?
Za velmi přijatelné ceny poskytujeme vysoký nadstandard. Přijďte se přesvědčit že jsme nejlepší a budete odcházet s úsměvem který bude zářit. Více na www.avdental.cz

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce