AV dental – zubní ordinace Praha 4 - Krč

Datum: 06.12.2009 Autor: MUDr. Aleš Váňa Přečteno: 754

Bojíte se zubaře? Máte strach ze zubního ošetření? Uvolněte se prosim a důvěřujte našim profesionálům v moderní zubní ordinaci AV dental s.r.o. Jsme mladý tým zkušených lékařů a hygienistek s nejmodernějším medicínským zázemím. Pacient je pro nás vždy na prvním místě. Veškeré zákroky provádíme v jemném znecitlivění. Neucítíte sebemenší bolest a to vše ve velmi krátkých objednacích lhůtách. Snažíme se Vám vždy velmi přesně vysvětlit průběh celé léčby jednotlivých zákroků a lékařských postupů.

Zubní ordinace AV dental jako centrum zubní estetiky provádí bělení zubů. A to formou jak ordinačního tak domácího bělení zubů. Postup je velmi jednoduchý a v rukou našich profesionálů bezpečný. Renomované systémy bělení zubů nepoškozují zuby ani dásně a mají velmi dlouhý účinek. Změna odstínu je vždy viditelná již po první návštěvě naší zubní ordinace.
Velmi žádané jsou bílé výplně at již z keramiky či kompozitu. Nahradit nevzhledný amalgam je pro nás radostí a budete překvapeni jak snadno vykouzlíme krásný úsměv.
Naší specializaci jsou zubní implantáty. Jedna se systém titanových válečků které se zavádějí do čelistí. Opět můžete mít zuby napevno. Naplno tak můžete prožít všechny chvíle aktivního života. Pracujeme pouze s kvalitními materiály jež jsou důležité pro dobře zhojený zubní implantát.
Zubní ordinace AV dental slouží též jako zubní pohotovost. Vždy se Vám vynasnažíme najít co nejbližší termín možného ošetření. Kontaktujte nás na www.avdental.cz. S bolestí zubů přichází často vystrašený pacient a právě zde máme prostor předvést kvalitní a šetrné ošetření s maximální empatií a porozuměním.
Pečujeme též o nejmladší generaci pacientů a to jsou jejich mléčné dočasné zoubky. Dětské stomatologie se nebojíme. S dětmi jsme kamarádi a ty se rády vrací k hodné paní doktorce.
Pro toho kde se opravdu boji nabízí zubní ordinace AV dental možnost analgosedace či celkové anestesie. Proč nepříjemný zákrok neprospat?
Za velmi přijatelné ceny poskytujeme vysoký nadstandard. Přijďte se přesvědčit že jsme nejlepší a budete odcházet s úsměvem který bude zářit. Více na www.avdental.cz

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce