Mnoho cest k zářivě bílému úsměvu

Datum: 06.12.2009 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 764

Krásný bílý úsměv dokáže zaujmout ihned na první pohled. Nádherně bílé zuby upoutají pozornost nejen u celebrit a slavných lidí, ale i třeba ve vašem případě. Bohužel je v životě velká spousta faktorů, které způsobují nevzhledné zežloutnutí chrupu.

Bělení zubů
Bělení zubů laserem
Ceník bělení zubů

Ať již se jedná o nadměrné pití kávy, vína nebo kouření. Ideálním řešením v takovém případě může být bělení zubů. Klasické zubní pasty s bělícím účinkem na bělost zubů nemají příliš veliký efekt. Dochází zde pouze k mechanickému odstraňování nečistot. Se samotnými pigmenty si již ale neporadí. Lépe na tom jsou bělící pasty. Lze je běžně zakoupit v lékarně nebo drogerii za 500 až 600 Kč. Tyto pasty se nepoužívají jen k samotnému bělení, ale zároveň slouží k následné péči, například po bělení laserem. Samotné bělení laserem probíhá za dohledu specialisty. Nejdříve se na zuby nanese speciální gel, který je následně ozařován laserem. Cena se pohybuje od 160 do 200 Kč za jeden bělený zub. Poslední možností jsou speciální bělící gely. Zatímco gely pro domácí bělení obsahují peroxid vodíku o koncentraci 10%, u gelů používaných specialisty se můžeme setkat až s koncentrací 30%. Zde je však potřeba dbát na dostatečnou ochranu dásní – taková koncentrace by je mohla poškodit. Na trhu je spousta produktů a samotný ceník bělení zubů je velmi obsáhlý. Pro nejlepší efekt a dlouhé trvání bělosti se doporučuje konzultace nejlepšího řešení se svým stomatologem. Pokud se ovšem rozhodne pacient pro domácí bělení, nemůže si se standartně prodáváným sortimentem nijak ublížit.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce