ShopRoku 2009 a Cena kvality - Blahasoft

Datum: 05.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 505

ShopRoku pořádá soutěž, ve které uživatelé internetu vybírají nejoblíbenější, nejkvalitnější a jim nejvíce vyhovující e-shop. Za celou soutěží stojí společnost Miton Media a.s., provozovatel nákupního rádce Heureka.cz. V kategorii Cena kvality o vítězích rozhodovali pouze reální zákazníci, kteří v těchto internetových obchodech nakupovali během roku 2009. 


ShopRoku 2009 a Cena kvality - Blahasoft

Konečné výsledky byly vyhodnoceny na základě hodnocení zákazníků v nezávislém dotazníku spokojenosti. V soutěži bylo vyhlášeno 14 kategorií internetových obchodů, dle jejich zaměření, ve kterých mohli účastníci hlasovat o obchodech. Cílem soutěže je najít a ocenit internetové obchody, které chápou zákazníka jako nejdůležitější prvek jejich podnikání. Pravidla pro účast internetových obchodů v soutěži byla jednoznačná. Do soutěže budou zařazeny pouze internetové obchody prodávající zboží českým zákazníkům. Internetové obchody mohou aktivně vyzývat své uživatele k hlasování. V průběhu soutěže může uživatel hlasovat pouze jednou. Další hlasy od stejného uživatele budou ignorovány, tedy bylo zamezeno, že by internetové obchody hlasovali sami pro sebe. Mezi zapojené obchody do soutěže patří Parfums.cz, Parfemy.cz, ProfiZoo a mnoho dalších významných obchodů. A i přes tuto velkou konkurenci více než kvalitních obchodů se podařilo internetovému obchodu Blahasoft umístit na prvním místě v kategorie Cena kvality - Knihy, hudba, software. Uživatelé hodnotili internetový obchod Blahasoft jako jeden z nejlepších a díky tomu překonal obchodu, jako jsou například Microgames, či Knihkupectví Daniela. Blahasoft, to je záruka kvality, vstřícného a přímého jednání. Blahasoft to je záruka skutečně kvalitních produktů. Titul ShopRoku získal Blahasoft především díky spokojenosti jednotlivých zákazníků.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce