Účto Tichý - daňová evidence

Datum: 05.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 513

Potřebujete vést daňovou evidenci a nechcete platit desetitisíce korun? Nechcete platit ani tisíce korun měsíčně nějaké externí firmě, či osobě, která pro Vás zpracuje účetnictví, kterému nebudete rozumět, a následně Vám ještě poví na finančním úřadě, že je vypracované špatně? Pak tu pro Vás máme Účto 2009.


Účto Tichý - daňová evidence

Účto je ekonomický software, který umožňuje vedení daňové evidence (jednoduché účetnictví) a kompletní firemní agendy (peněžní deník, fakturace, mzdy, majetek, kniha jízd atd.) pro plátce i neplátce DPH. Další funkcí Účta a zároveň velkou výhodou je, že umí zpracovat neomezené množství firem, takže se hodí i do velkých účetnických podniků. Pokud vlastníte firmu, která se zabývá účetnictvím, tak Účto Vám ušetří desetitisíce korun za drahý software. Protože Účto obsahuje vše, co byste mohli kdy potřebovat. Další výhoda Účta je, že má jednoduché a intuitivní ovládání, rozsáhlou a propracovanou elektronickou nápovědu a tištěnou uživatelskou příručku. Účto má vynikající servis od výrobce, bezplatné telefonické i písemné konzultace pro případ různých nejasností nebo problémů. Účto využívá již více jak 30 000 uživatelů, takže máte skutečnou jistotu, že program je kvalitní a nabízí vše, co potřebujete. Za skvělé ceny dostanete k Účto každý rok aktualizace, obsahující změny v legislativě, nové funkce, tiskopisy. Ještě váháte nad koupí ekonomického softwaru Účto? Pak pro Vás máme speciální akci, kupte si Účto 2009 a zdarma dostanete aktualizaci pro rok 2010. Všechny legislativní změny budete mít přímo pod nosem a to zcela zadarmo. Kdo jiný Vám nabídnete tuto službu? Účto 2009 je tu pouze pro Vás a Vaše příjemné a snadné podnikání. Pokud nejste i tak rozhodnuti, tak si můžete nechat zaslat zdarma demoverzi programu poštou.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce