Účetní a ekonomický software

Datum: 05.12.2009 Autor: Antorr Přečteno: 616

Ucetni-programy.eu to je internetový obchod s ekonomickým softwarem pro živnostníky, menší a střední firmy.


Účetní a ekonomický software

Pokud se rozhodujete pro koupi ekonomického softwaru pak náš e-shop je tím pravým místem z několika důvodů, prvním z nich je že u určitých typů produktů naleznete tu nejnižší možnou cenu na trhu. Ke koupi dostanete vždy dárky v hodnotě několika set korun, a to i přesto že budete nově nakupující, protože náš internetový obchod si váží všech zákazníků. Máme výbornou pověst jak u dodavatelů, tak u zákazníků. Pokud Vám nebude naše zboží vyhovovat, tak máte jistotu, že do 14 dnů Vám zboží zcela zdarma vyměníme, případně navrátíme peníze. Nejste si jistí, že program, který jste si vybrali je tím pravým? Že má všechny funkce, které budete potřebovat? Máte strach, že je popis produktu úplně jiný jak skutečnost? Tak s naším internetovým obchodem nemusíte. Všechen ekonomický software si můžete zcela zdarma stáhnout a vyzkoušet v demoverzi. Uvidíte tedy přesně, jak se s programem pracuje, jaké funkce nabízí a jestli je jeho ovládání pro Vás intuitivní. Ve chvíli, kdy se rozhodnete u nás nakoupit, již dopředu víte, co od programu můžete očekávat. Součásti každé objednávky je i poštovné zcela zdarma. Jinde v internetových obchodech platíte 75 a více kč za dodání k Vám domů a musíte si počkat mnohdy i více jak týden. U nás je poštovné zdarma a velkou část zboží expedujeme ještě v den objednávky, takže mnohdy bývá u Vás doma, nebo ve firmě již druhý den. Potřebujete ekonomický software jako je Pohoda, Účto, nebo Money? Pak neváhejte a navštivte internetový obchod Ucetni-programy.eu. Náš e-shop nabízí programy pro daňovou evidenci, podvojné účetnictví, programy na vystavování faktur a programy na správu skladového hospodářství.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce