Skákací boty Poweriser 2009 také v ČR

Datum: 03.12.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 804

Společnost Poweriser uvedla na český trh nejnovější model celosvětově obdivovaného sportovního náčiní – unikátní skákací boty Poweriser 2009. Že jste o takovém výrobku ještě nesyšeli? Nevadí – co všechno toto sportovní vybavení umí a čím se liší od svého předchůdce, to si povíme v následujícím článku.

skákací boty Poweriser
www.poweriser.cz

Exkluzivní sportovní vybavení Poweriser Vás prostě nemůže nechat bez emocí – skákací boty, které umožní komukoliv vyskočit do výšky dvou metrů či běžet až čtyřiceti kilometrovou rychlostí, Vás zkrátka jen těžko nezaujme. Připočtěte k tomu i povedený futuristický design a máte před sebou výrobek, po kterém prahne každý, kdo má rád sport a adrenalin.
Nejnovější model Poweriser 2009 navíc přináší řadu vylepšení. Předně se jedná o zcela nový způsob fixace holeně, díky kterému je používání tohoto náčiní ještě mnohem pohodlnější než dříve. Zároveň byla o celých 20% zvýšena výkonnost pružin, které mají nyní navíc delší životnost.
A to stále není všechno, vylepšeny byly i další části Poweriseru – změnil se systém vázání, obměna se udála i u kluzného ložiska, objevily se zakulacené závitů, gumové botičky mají delší životnost a nebrání používání Poweriseru ani na povrchu v hale.
To vše má za následek, že je používání tohoto sportovního náčiní ještě komfortnější a bezpečnější, než u předchozího, již tak už dost povedeného a oblíbeného modelu.
Na trhu jsou navíc k dispozici nejen varianty Poweriseru rozlišené podle hmotnosti uživatele, ale také model určený speciálně pro děti. Zaskákat si tak může opravdu každý.
Pokud Vás skákací boty Poweriser zaujaly, určitě zavítejte na stránky www.poweriser.cz. Nejenže si je zde můžete ihned zakoupit, či si domluvit jejich vyzkoušení, ale dozvíte se o Poweriseru ještě více a zhlédnete i videa související s touto skvělou hračku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce