Tragické nehody na denním pořádku

Datum: 29.11.2009 Autor: pedis Přečteno: 1061

Je to smutné ale je to tak. České silnice se stávájí posledním místem života pro mnoho lidí a nepomáhá tomu ani bodový systém, který by měl řidiče přinutit sundat nohu z plynu.

http://www.krimidoma.cz
http://www.krimidoma.cz
http://www.krimidoma.cz

Smrt na silnicich je i navzdory bodovému systému skutečně na denním pořádku a jen málokdy se stane, že si české silnice vyžádají denně jen jedinou oběť. Ba co hůř, tragickými nehodami jsou častěji poznamenáni ti, kteří se na silnicích chovají slušně. Ti co nehodu způsobí, vyváznou často jen s lehkým škrábancem.
Přesvědčit se o pravdivosti tohoto tvrzení může každý na jakémkoli zpravodajském portálu. Například stránky www.krimidoma.cz informují o tragédiích na silnici opravdu denně a když se člověk na tyto stránky pořádně podívá, je jasné, kdo, nebo co za nehody může a kdo jsou jejich oběti a kdo jejich viníci.
Vysoká rychlost, alkohol, drogy, nepozronost. To je jen malý výčet důvodů proč lidé na silnicích dnes a denně umírají. Na již zmiňovaných stránkách krimidoma.cz, na nichž je kromě zpravodajství o dopravních nehodách dalších více než dvanáct tisíc zpravodajských článků z oblasti krimiality, je možné těchto důvodů nalézt mnohem více.
Velmi častou příčinou smrti na silnici je ale třeba i neviditelnost. Divné že? Nic nadpřirozeného za tím ale nehledejte. Neviditelností je v tomto případě myšlena neviditelnost chodců. I ti jsou účastníky dorpavy a i ti na silnicích umírají. I o takových případech se na stránkách www.krimidoma.cz dočítáme s krutou, leč pravdivou pravidelností. Lidé vstoupí ve tmě na silnici, na sobě nemají nic jiného než tmavé věci a myslí si, že zebra pod jejich nohama je snad nějak ochrání.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce