Tragické nehody na denním pořádku

Datum: 29.11.2009 Autor: pedis Přečteno: 1007

Je to smutné ale je to tak. České silnice se stávájí posledním místem života pro mnoho lidí a nepomáhá tomu ani bodový systém, který by měl řidiče přinutit sundat nohu z plynu.

http://www.krimidoma.cz
http://www.krimidoma.cz
http://www.krimidoma.cz

Smrt na silnicich je i navzdory bodovému systému skutečně na denním pořádku a jen málokdy se stane, že si české silnice vyžádají denně jen jedinou oběť. Ba co hůř, tragickými nehodami jsou častěji poznamenáni ti, kteří se na silnicích chovají slušně. Ti co nehodu způsobí, vyváznou často jen s lehkým škrábancem.
Přesvědčit se o pravdivosti tohoto tvrzení může každý na jakémkoli zpravodajském portálu. Například stránky www.krimidoma.cz informují o tragédiích na silnici opravdu denně a když se člověk na tyto stránky pořádně podívá, je jasné, kdo, nebo co za nehody může a kdo jsou jejich oběti a kdo jejich viníci.
Vysoká rychlost, alkohol, drogy, nepozronost. To je jen malý výčet důvodů proč lidé na silnicích dnes a denně umírají. Na již zmiňovaných stránkách krimidoma.cz, na nichž je kromě zpravodajství o dopravních nehodách dalších více než dvanáct tisíc zpravodajských článků z oblasti krimiality, je možné těchto důvodů nalézt mnohem více.
Velmi častou příčinou smrti na silnici je ale třeba i neviditelnost. Divné že? Nic nadpřirozeného za tím ale nehledejte. Neviditelností je v tomto případě myšlena neviditelnost chodců. I ti jsou účastníky dorpavy a i ti na silnicích umírají. I o takových případech se na stránkách www.krimidoma.cz dočítáme s krutou, leč pravdivou pravidelností. Lidé vstoupí ve tmě na silnici, na sobě nemají nic jiného než tmavé věci a myslí si, že zebra pod jejich nohama je snad nějak ochrání.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce