Zkuste si představit život s předokenní roletou

Datum: 28.11.2009 Autor: Sylva Králová Přečteno: 694

Přátelé si nás dobírají, že jsme obchodní zástupci Aluluxu. Ale není to pravda. Jen jsme se po dlouhé době dostali na návštěvu k jedněm našim známým a u nich jsme poznali kouzlo a výhody předokenních rolet. Neodolali jsme a pořídili si je také. A jsme z nich nadšení. Ráda bych se proto podělila o své zkušenosti a pomohla výrobku, kterému sama věřím.

Rolety.cz – Vše o roletách
Rolety.cz – Vše o roletách
Rolety.cz – Vše o roletách

Naši známí byli se stavbou rodinného hnízda o pořádný kus dále. My tehdy měli teprve hrubou stavbu, ale oni už celý měsíc bydleli ve svém vytouženém domečku. Není divu, že jsme celé odpoledne
strávili prohlížením domu a vyptávali se na všechny možné detaily. Nejvíc nás překvapily právě rolety. Už když jsme přijížděli, divili jsme se, že ačkoli jsme očekáváni, dům vypadal opuštěně – všude byly zatažené rolety. Katka a Petr nám pak vysvětlili proč. Jejich dcera Lucka právě spala, tak aby ji nerušil hluk z ulice a světlo. Petra zas rušil při podívané na hokej odraz okna na obrazovce a Kačka zdobila jednohubky v kuchyni, která má okno na stejnou stranu. Proto stáhli všechny rolety. Mají je na dálkové ovládání, a tak využívají této vymoženosti při každé příležitosti.

“Když jedeme na hory, chrání rolety dům před zloději”, říkala Katka. “Kdyby si nás někdo tipoval, nepozná, jestli jsme doma, nebo ne – rolety totiž máme zatažené každou chvíli.” Mají také malý pozemek, takže kvůli sousedům jde často dolů i roleta v koupelně. Kromě toho chtěli dům ekonomický a předokenní rolety jim v zimě ušetří až 35 % ztrát z tepla. “Proto jsme je chtěli,” dodal Petr.
Když se Lucka vzbudila, vytáhli rolety a rázem byl dům plný slunce. Když jsme večer odjížděli, rolety sjížděly zas dolů.

Celou cestu domů mi to vrtalo v hlavě. O roletách jsme dřív nepřemýšleli, ani jsme žádné roletové překlady nad okny neměli. Muž má rád ve všem systém a tak jsem na věc šla také systematicky. Uspořádala jsem malé výběrové řízení na dodavatele předokenních rolet. Někteří oslovení se vůbec neozvali. Mezi prvními, kteří mi poslali nabídku s cenou, byla společnost Alulux, která stojí za projektem www.rolety.cz. Nakonec jsem vybrala tři dodavatele a jejich nabídku předložila manželovi. Všichni se chlubili podobně, vychvalovali neviditelné komponenty, které zaručí právě jejich roletám nízkou hlučnost při navíjení, aretaci proti bočnímu posunu apod. Když jsme je pak navštívili osobně, nejsympatičtější nám byli v Aluluxu. Nejen proto, že naší dceru nechali vyzkoušet posouvání rolet, ale nabídli nám také integrovanou síť proti hmyzu a upozornili nás na pevnou koncovou lamelu s gumovým těsněním, které zajistí tiché dosednutí rolety. Hlavně však vypadali jako nadšení profíci.

Objednali jsme u nich rolety do celého domu. Přijeli, zaměřili, spočítali přesnou cenovou nabídku. Do dvou týdnů rolety odborně namontovali, byli jsme překvapeni, že za jeden den bylo vše namontované a odpoledne předané. Dnes máme rolety druhý rok a rolet bych se už nedokázala vzdát. Proto všem radím: Zkuste si představit život s předokenní roletou. Je to fajn!

Všechny užitečné kontakty a informace najdete na www.rolety.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce