Vánoční půjčka na vánoční dárky? Jsou i lepší řešení

Datum: 27.11.2009 Autor: Milan Peterka Přečteno: 720
/images/clanky/1259345094_2009-11-27_185053.png

Na Vánoce chtějí dát lidé svým blízkým drahé dárky, na které z jednomo měsíčního platu zpravidla nemají finance. Pokud mají ušetřeno během roku, padnou na nákup nejspíše tyto peníze.

Nebankovní půjčky
Půjčky bez registru
Půjčky bez poplatku předem

Co ale dělat, pokud peníze nejsou? Reklama nás láká na výhodné nebankovní půjčky, které nám mají pomoci nakoupit cokoliv, co by se našim blízkým mohlo líbit. Na finančním trhu ovšem existuje lepší řešení, než je přímo půjčka. Jedná se o debetní karty. V podstatě je to standartní kreditní karta, která je spojena s vačím účtem. Je zde ale možnost vybírat peníze do mínusu. U běžných účtů je maximální limit zpravidla nastaven na 20 000 Kč, což na nákup dárků stačí. Zřízení je velmi jednoduché a v bance zabere asi patnáct minut. Jedinou nepříjemnou podmínkou je nemít záznam v registru, v opačném případě vám nebude debetní karta zřízena a musíte sáhnout pro nákup po půjčce bez registru. Peníze z debetní karty můžete získat ve dvou formách. Buď lze tyto peníze klasicky vybrat u bankomatu, nebo s kartou zaplatíte přímo na pokladně. Opět je to výhoda v rychlosti oproti půjčkám. Nejlepší ovšem je splácení. Zde neexistují žádné limity, kolik se posléze musí na karta každý měsíc připsat. Je pouze stanoven určité rozmezí, do kdy musí být účet dorovnán na nulu. Zpravidla půl až jeden rok. Poslední výhodou je ručení. U debetní karty se samozřejmě majetkem neručí, tudíž se dá přírovnat k půjčce bez ručitele. Po skončení vánočních svátků tedy máte minimálně půl roku čas, kdy můžete postupně nechávat na konci každého měsíce na účtu více a více financí, až se dostanete na nulu. Pokud se to jeden měsíc nepodaří, nic se neděje, na rozdíl od splátek u půjčky, kdy by nastaly problémy.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce