Solární nabíječky Fun Beat pro mobilní telefony a notebooky

Datum: 26.11.2009 Autor: Martin Zíka Přečteno: 401
/images/clanky/1259237038_solarni-nabijecka-fun-beat-vs6000.jpg

Představení – využití v praxi

Málo kdo si v dnešní uspěchané době dokáže představit, že by část běžného pracovního dne strávil bez mobilního telefonu nebo bez notebooku. I když většina moderních telefonů a notebooků má dostatečnou výdrž baterie, jistě by většina z nás využila záložní zdroj energie pro mobilní telefon, notebook nebo jiné zařízení, které je pro výkon našeho povolání nezbytné. Společnost Fun Beat nabízí revoluční řešení, které Vám poskytne dostatek elektrické energie i když jste mimo kancelář nebo automobil a potřebujete nabíjet např. mobilní telefon nebo notebook.

http://www.digiplus.cz
http://www.digiplus.cz
http://www.digiplus.cz

Jedná se o solární nabíječky s vestavěnou baterií - ekologický záložní zdroj energie nové generace. Podstatou solárních nabíječek Fun Beat je univerzální možnost použití pro různá zařízení a také jednoduchý způsob dobíjení vnitřní baterie z různých zdrojů energie včetně slunečního záření.

Fun Beat VS750 – solární nabíječka pro mobilní telefony

Model VS750 je kapesní záložní zdroj energie určený především pro menší zařízení jako jsou mobilní telefony, MP3 přehrávače, kapesní hry atd.
Nabíječka svým vzhledem i hmotností 82 g připomíná mobilní telefon tzv. „véčko“. Výhodou této zavírací konstrukce je oproti jiným modelům především skladnější provedení a zvýšená ochrana solárních panelů před mechanickým poškozením.
Solární nabíječka VS750 má vnitřní Li-Ion baterii o kapacitě 1000 mAh, díky které dokáže nabít baterie většiny mobilních telefonů na cca 60-90%. Doba nabíjení se u většiny zařízení pohybuje mezi 2-3 hodinami. Součástí balení je sada adapterů pro většinu mobilních telefonů a MP3 přehrávačů na trhu. Většinu zařízení lze při nabíjení současně i používat.

Solární nabíječka má několik možností dobíjení vnitřní baterie: ze slunečního záření, z USB portu počítače a zásuvky zapalovače v autě a z el. sítě 220 V. Doba nabíjení vnitřní baterie se liší dle zvoleného způsobu. Praktickou funkcí této nabíječky je také možnost použití jako pohotovostní LED baterie.

Fun Beat VS6000 – solární nabíječka pro notebooky

Model VS6000 je díky Li-Ion baterii s vysokou kapacitou 12 000 mAh určen především pro dobíjení baterií notebooků, přenosných TV a zařízení s vyšším odběrem energie.
Tělo přístroje je z tvrzeného plastu a hmotnost cca 1 kg. Příslušenství obsahuje sadu 8 adapterů pro notebooky a univerzální redukce pro mobilní telefony a MP3 přehrávače. Vnitřní baterii solární nabíječky lze dobíjet pomocí slunečního záření nebo el. sítě 220V. Plně nabitá baterie solární nabíječky dokáže nabít vnitřní baterii většiny notebooků na cca 50-90% celkové kapacity.

Přednosti solárních nabíječek s vnitřní baterií ocení každý, kdo při své práci aktivně využívá mobilní telefon nebo notebook a nemůže zůstat delší dobu bez energie.
Solární nabíječka Fun Beat VS750 je prodeji za 690 Kč a model VS6000 za 3800 Kč vč. DPH (doporučené ceny 10/2009). Solární nabíječky Fun Beat zakoupíte u firmy DigiPlus.cz a u všech dobrých prodejců elektra.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Dobré PR je konkurenční výhodou

Každá firma se snaží o co nejlepší image. Úkolem public relations (PR) je budování dobrého jména firmy.

Pomůžeme vám minimalizovat energetické ztráty vašeho domu

Zejména u starších domů díky jejich nedokonalé konstrukci dochází k velkým energetickým ztrátám. Kde je situace nejhorší a úniky jsou největší, pomůže odhalit termografie budovy pomocí kvalitní termokamery.

Kvalita povrstvení zorníků je pro ochranné brýle zásadní

Ochranné pracovní brýle musí maximálně chránit zrak a zajišťovat ideální výhled za každé situace. Zamlžené, poškrábané nebo znečištěné zorníky znesnadňují výkon práce a výrazně zvyšují riziko úrazu během pracovní...

Mýtus o půjčkách se zástavou nemovitostí

Chcete půjčku, kde nejsou poplatky předem? Tak naše nebankovní půjčka je zcela bez poplatků předem. Nemusíte se obávat poplatků. Požádejte si o půjčku ihned

Máte webové stránky opravdu kvalitní?

Internet umožňuje mnoho způsobů, jak svou firmu prezentovat a jak upozornit na sebe a na nabízené produkty či služby. Jedním ze základních způsobů prezentace firmy jsou webové stránky. Web může na první pohled zaujmout nebo...

Zateplení a hydroizolace plochých střech

Majitelé starších domů s plochou střechou musí často řešit řadu problémů nejen se špatnou hydroizolací, ale i problémy s tepelnou izolací. <br /> <br />

Brýle s ochranou proti zamlžení vhodné ke sterilizaci

Je běžným standardem, že uvex dodává na trh ochranné pracovní brýle s polakováním proti zamlžení. V současné době, kdy je kladen vysoký důraz na ochranu před virovým nebezpečím, se ve vývojovém středisku uvex podařilo...

Jaká je souvislost mezi inzercí na internetu a získáváním zpětných odkazů pro váš web?

Každá firma chce, aby se její web zobrazoval ve vyhledávačích na předních pozicích. Pořadí výsledků vyhledávání závisí zejména na počtu a kvalitě zpětných odkazů webové stránky.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce