MP3 přehrávač Fun Beat EM270 - kolibřík s extrémní výdrží

Datum: 26.11.2009 Autor: Martin Zíka Přečteno: 639

V poslední době jsou často MP3 přehrávače označovány za přežitek, vzhledem k tomu, že přehrávání hudby umožňují prakticky všechny moderní mobilní telefony.
Důležité je však zamyslet se nad účelem použití jednotlivých zařízení a zaměřit se také na podstatné rozdíly, které nejsou zřejmé na první pohled.

DigiPlus.cz - Internetový obchod
Fun Beat ČR
KabelPlus.cz - Internetový obchod

Mobilní telefon je určen primárně k telefonování a funkce jako např. poslech hudby, prohlížení obrázků nebo poslech rádia jsou pouze doplňkové. Rozdíly si uvědomíme především ve způsobu ovládání, výdrži baterie nebo velikosti přístroje ale také v jeho ceně.

Každého, kdo hledá zařízení určené pro přehrávání hudby nebo mluveného slova, jistě upoutá miniaturní MP3 přehrávač Fun Beat EM270 společnosti Fun Beat, který je k dostání na trhu od října letošního roku.

V následujícím krátkém představení toho zajímavého přístroje se zaměříme na stručnou charakteristiku přístroje, který může být Vašim společníkem na cestách, při sportu nebo při relaxaci doma.

Konstrukce a ovládání

Přístroj je zabudován do těla z hladkého tvrzeného plastu a hlavní ovládací tlačítka na přední straně jsou dotyková. Na přední straně je také OLED display o vel. 1,1“.
Druhá generace přehrávačů bude mít pogumovaný povrch, které eliminuje nevzhledné otisky prstů a zvýší také jeho odolnost proti poškrábání.

V delších bočních stranách jsou další ovládací tlačítka, vestavěný mikrofon, tlačítko „záznamník“.
Na kratších bočních stranách naleznete vstup pro microSD kartu, očko pro zavěšení, mini USB konektor a výstup na sluchátka. Velikost přístroje je 84x29x11 mm a hmotnost pouhých 30 gramů.

Hlavní funkce a parametry

Fun Beat EM270 je díky svým parametrům a množství komfortních uživatelských nastavení vhodný pro všechny hudební fanoušky. Celé menu nabízí několik jazykových mutací vč. CZ
Mezi hlavní přednosti MP3 přehrávače patří výdrž baterie pro nepřetržité přehrávání hudby až po dobu až 70 hodin.
Přehrávač umožňuje výběr z 12-ti přednastavených režimů ekvalizeru a 2 vlastních nastavení.
Kapacitu vnitřní paměti lze rozšířit pomocí paměťové karty microSD SDHC až o 32 GB na celkových 40 GB což je cca 11 430 skladeb (1 skladba/3,5 MB).
Přehrávač má rádio se záznamem hudby do formátu MP3 a také vestavěný FM vysílač, což ocení např. řidiči z hlediska možnosti bezdrátového přenosu hudby z přehrávače do autorádia.
Praktickou funkcí jsou také hodiny a kalendář.
Všichni studující jistě uvítají možnost nastavení zvukové smyčky u přehrávaných souborů nebo tlačítko „záznamník“ pro rychlé a jednoduché vyvolání této funkce. Kapacita záznamníku je cca 1 hod./1 GB.

Shrnutí a závěr

Pokud hledáte přehrávač, který má miniaturní rozměry a přesto požadujete vysoký výkon a množství pokročilých funkcí, Fun Beat EM270 si zaslouží Vaši pozornost.
Přehrávač je v prodeji v ČR a SK od října 2009 a orientační cena za variantu s 8 GB vnitřní pamětí je 1500 Kč vč. DPH.

Produkty Fun Beat zakoupíte u všech dobrých prodejců elektra.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce