Práce z domova nemusí být vždy podvod.

Datum: 24.11.2009 Autor: Bytove parfemy Přečteno: 1447
/images/clanky/1259071525_parfemy03.jpg

Pokud i na vás už dolehla finanční krize a naléhavě si potřebujete přivydělat, rozhodně věnujte následujícím řádkům zvýšenou pozornost. Nabízíme vám totiž mimořádnou možnost zapojit se do zbrusu nového affiliate programu bytových parfémů. A oč přesně že to vlastně jde?

bytové parfémy
affiliate program
práce z domova

Podstata affiliate spočívá v tom, že nám pomáháte propagovat naše zboží – například formou bannerů, odkazů, nebo i e-mailů. Vlastnit navštěvované webové stránky je tudíž značnou výhodou, ne však nezbytnou podmínkou účasti. Sami ale nic neprodáváte, dokonce vůbec nepřijdete s produktem do styku. To je velký rozdíl oproti nepopulárnímu podomnímu prodeji apod. Práce z domova šetří váš čas a nervy.

Další obrovskou výhodou je fakt, že bytové parfémy jsou momentálně naprostou novinkou na CZ trhu a je o ně stále větší a větší zájem. Představují nový rozměr ve sféře osvěžovačů vzduchu a jde o vynikající dárek, vhodný prakticky pro každého. Z toho všeho plyne zhruba tolik, že je ideální se chopit příležitosti ještě dnes a nečekat až vás předběhne řada jiných. Navíc tak využijete skvělého (z hlediska prodejnosti) předvánočního období!

Náš systém vám v rámci registrace vygeneruje unikátní ID, které je od té chvíle nedílnou součástí odkazů a díky kterému vás můžeme lehce identifikovat. Jakmile někdo prostřednictvím právě tohoto odkazu navštíví náš e-shop a něco si v něm zakoupí, získáváte automaticky provizi ve výši 15% z prodejní ceny tohoto zboží bez DPH. ID navíc zůstane uložené v paměti celých 30 dnů, takže provizi dostanete i za každou další objednávku, uskutečněnou v jejich průběhu tím stejným člověkem.

Co se vlastních reklamních prvků týče, kromě těch výše zmíněných můžete používat námatkou i .pdf dokumenty – vše je pro vás již nachystáno v rámci vysoce přehledné aplikace PostAffiliate Pro 4, díky které lze i kdykoliv kontrolovat aktuální stav vašeho účtu (výši provize), stav objednávek a řadu dalších věcí.

K tomu abyste mohli začít vydělávat stačí tedy jen jednoduchá registrace. Žádné vstupní poplatky nejsou vyžadovány, nemusíte si kupovat nejrůznější „startovací balíčky“ a nemusíte mít tedy ani strach z toho, že budete podvedeni. Neočekáváme od vás, že budete někoho obcházet (či telefonovat) a obtěžovat s prezentací. Bohatě postačí např. mít jen dostatečný počet známých, kterým se v e-mailu třebas pochlubíte tím co jste u nás už někdy dříve zakoupil/a a ten stejný výrobek jim současně doporučit.

Tato práce z domova je veskrze ideální zejména pro maminky na mateřské dovolené a obecně všechny ženy, které se nebojí Internetu. Záleží čistě jen na vás, kolik času/energie do ní investujete. Kdo ví – možná jednou budete patřit k těm nejúspěšnějším, kteří se (díky soutěži pro naše partnery) zdarma podívají do zahraničí.

Veškeré další potřebné informace včetně registračního formuláře a podmínek spolupráce naleznete na našich stránkách.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce