Video a reklama

Datum: 20.11.2009 Autor: Karel Novotný Přečteno: 1020

My Vám poradíme. Naše firma spustila originální internetový cestovní a obchodní portál, založený na profesionální videoprezentaci! Je určený pro českou, ale i zahraniční náročnou klientelu. Moderní, akční image filmy přesně podle Vašich představ.

http://video-reklama.cz/
http://video-reklama.cz/
http://video-reklama.cz/

Zhruba polovina reklamních obrazovek míří na konkrétní cílovou skupinu. Jsou jimi především skupiny s vysokými příjmy a rozhodovacími pravomocemi (luxusní kadeřnictví a wellness centra, golfové kluby, komerční centra, hotelová zařízení…). Další klíčovou skupinou jsou mladí lidé v produktivním věku. Velice obletovaná a tvárná skupina, která ochotně mění své postoje a přizpůsobuje se nabízeným trendům (reklamní obrazovky na diskotékách a za barem, multikina…). Ale i další úzce vymezené skupiny. Obsah a nasazení spotu je poté závislé na přirozeném projevu té které cílové skupiny.

Reklama je dobře podaná informace s dávkou emočního vlivu, která donutí zákazníky pořídit si produkt. Tak proč si video-reklamu taky neuděláte? My Vám poradíme. Naše firma spustila originální internetový cestovní a obchodní portál, založený na profesionální videoprezentaci! Je určený pro českou, ale i zahraniční náročnou klientelu. Moderní, akční image filmy přesně podle Vašich představ. Jednoduchá, ale absolutně čitelná a zábavná informace o Vašem zařízení, firmě či provozovně. Vytvoříme Vám zajímavou video webovou prezentaci, nafotíme krásné fotografie. Vyjdeme vstříc jak požadavkům na jednoduchý a finančně nenáročný projekt, tak i vytvoření náročnějšího dokumentu či reklamy. Samozřejmostí je profesionalita od vybavení až po celkový výsledek. Dopřejte svým klientům zábavu pomocí video prezentace Vašich produktů. Svatba je jeden z nejzásadnějších dnů ve vašem životě a proto si zaslouží být co nejlépe zaznamenán. I po letech budete mít možnost si tento velký den připomenout a zavzpomínat na krásné okamžiky. Proto nabízíme svatební videa přesně podle vašich představ. Chcete přece, aby vaše svatební video byl pěkný ucelený snímek, na který je radost se dívat. Možná zvažujete, zda služeb svatebního kameramana využít či nikoliv.
Kompletní výroba videa a video reklamy od vytvoření scénáře, natočení díla, po titulkování či dabing až po závěrečnou výrobu nosičů - produkce i postprodukce. A nabízíme mnohem víc - úzce spolupracujeme s novým a netradičním video portálem Via-portal. Vytvoření SEO optimalizace na Vaší grafické kartě Via-portal je naprostou samozřejmostí. Natáčení videa u nás není žádný problém.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce