Hyperzboží.cz má nové, uživatelsky příjemnější stránky

Datum: 18.11.2009 Autor: Hyperzboží.cz Přečteno: 759

Hyperzbozi.cz , portál pro hledání zboží v e-shopech a srovnání cen výrobků, prošel zásadním redesignem svých stránek. Cílem bylo především poskytnout návštěvníkům příjemné prostředí pro nakupování na internetu. Přibyly nové uživatelské funkce – možnost stát se registrovaným uživatele, psát recenze k produktům a produkty i hodnotit. Uživatelé si také mohou přidat přátele a posílat vzkazy.

Srovnání cen zboží v e-shopech
Jak zvýšit návštěvnost e-shopu?
Jak porovnat ceny online?

Moderní zákazník je stále náročnější. Vyžaduje nejen vynikající poměr kvality a ceny ale také moderní a komfortní nákupní prostředí. Portál Hyperzbozi.cz potřebám současného spotřebitele dobře rozumí. Provedli jsme proto řadu zásadních změn v designu našich stránek a přinesli jsme kupujícím řadu nových, užitečných funkcí.

V prvé řadě jsme se zaměřili na jednoduchou a přehlednou navigaci na stránkách. Návštěvníci mohou procházet jednotlivé přehledně uspořádané kategorie. Při vyhledávání nabídneme návštěvníkům nejen standardní výpis výsledků vyhledávání ale také přehled nalezených výrobků pro cenové srovnání v kategoriích.

Celkově jsme vylepšili také grafické vyznění stránek. Hyperzbozi.cz se může pochlubit novou, přehledně zpracovanou hlavní stránkou. Dozví se na ní, které produkty a kategorie jsou v daný den nejoblíbenější a mohou z ní snadno přejít do katalogu obchodů nebo kategorií výrobků. Také stránky s výsledky vyhledávání a srovnáním cen v e-shopech doznaly značných vylepšení.

V neposlední řadě nyní Hyperzbozi.cz pracuje také s komunitou uživatelů. Návštěvníci se mohou stát registrovanými uživateli, přidat si přátele s obdobnými nákupními zájmy nebo koníčky a posílat vzkazy. Mezi důležité nové funkce patří také možnost hodnotit jednotlivé produkty a psát k nim recenze. Věříme, že díky těmto komunitním funkcím získají návštěvníci více relevantních a důvěryhodných informací, které nepocházejí z komerčních zdrojů.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce