Hyperzboží.cz má nové, uživatelsky příjemnější stránky

Datum: 18.11.2009 Autor: Hyperzboží.cz Přečteno: 784

Hyperzbozi.cz , portál pro hledání zboží v e-shopech a srovnání cen výrobků, prošel zásadním redesignem svých stránek. Cílem bylo především poskytnout návštěvníkům příjemné prostředí pro nakupování na internetu. Přibyly nové uživatelské funkce – možnost stát se registrovaným uživatele, psát recenze k produktům a produkty i hodnotit. Uživatelé si také mohou přidat přátele a posílat vzkazy.

Srovnání cen zboží v e-shopech
Jak zvýšit návštěvnost e-shopu?
Jak porovnat ceny online?

Moderní zákazník je stále náročnější. Vyžaduje nejen vynikající poměr kvality a ceny ale také moderní a komfortní nákupní prostředí. Portál Hyperzbozi.cz potřebám současného spotřebitele dobře rozumí. Provedli jsme proto řadu zásadních změn v designu našich stránek a přinesli jsme kupujícím řadu nových, užitečných funkcí.

V prvé řadě jsme se zaměřili na jednoduchou a přehlednou navigaci na stránkách. Návštěvníci mohou procházet jednotlivé přehledně uspořádané kategorie. Při vyhledávání nabídneme návštěvníkům nejen standardní výpis výsledků vyhledávání ale také přehled nalezených výrobků pro cenové srovnání v kategoriích.

Celkově jsme vylepšili také grafické vyznění stránek. Hyperzbozi.cz se může pochlubit novou, přehledně zpracovanou hlavní stránkou. Dozví se na ní, které produkty a kategorie jsou v daný den nejoblíbenější a mohou z ní snadno přejít do katalogu obchodů nebo kategorií výrobků. Také stránky s výsledky vyhledávání a srovnáním cen v e-shopech doznaly značných vylepšení.

V neposlední řadě nyní Hyperzbozi.cz pracuje také s komunitou uživatelů. Návštěvníci se mohou stát registrovanými uživateli, přidat si přátele s obdobnými nákupními zájmy nebo koníčky a posílat vzkazy. Mezi důležité nové funkce patří také možnost hodnotit jednotlivé produkty a psát k nim recenze. Věříme, že díky těmto komunitním funkcím získají návštěvníci více relevantních a důvěryhodných informací, které nepocházejí z komerčních zdrojů.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce