Traktor Zetor Simulátor

Datum: 17.11.2009 Autor: Petr Hruška Přečteno: 1147

Traktor zetor simulátor je hra založená na simulaci farmaření. Hru vytvořilo Německé studio a ve světe se prodává pod názvem Farmer simulator. V této hře se vžijete do role farmáře a pěstujete obilí a jiné plodiny. Za vypěstované plodiny dostáváte peníze. Za peníze si můžete koupit další vylepšení do vašeho podniku.

Traktor Zetor Simulátor 2009
FarmVille
Minimální požadavky

Jak již název napovídá jedná se o traktory, tedy přesněji simulátor s traktory. Pokud bych měl být ještě přesnější, tak se vžijete do role farmáře, který se musí starat o svou farmu, a to ať už zasévat, orat, nebo uskladňovat slámu. Když jsme u sklízení, tak samozřejmě nezůstane jenom u traktorů, ale také například kombajny.
Ale to není všechno, když už uděláte celý pracovní cyklus, to znamená, že úrodu sklidíte a uskladníte, čeká na vás ještě malé překvapení. Svou úrodu musíte někde prodat, například pivovaru. Není to tak jednoduché jak se zdá.
Výběr vozového parku je opravdu veliký, začínáte s obyčejným traktorem, který už jezdí nějaký ten rok, poté se časem prokousáváte a kupujete lepší a lepší, až se dostanete na klimatizovaný traktor, něco podobného je také u kombajnu. Ale hra nenabízí jen rozšířený vozový park, jelikož obyčejným traktorem toho moc nesklidíte a za traktor bude potřeba nějaký ten speciální přistroj, který buď zaseje, zaorá, atd. V případě kombajnu tedy sklidí úrodu. Úroda se ale také musí nějak z pole dopravit na farmu, takže také budete potřebovat vlečku za traktor.
Co se týče grafiky, tak hra nevypadá nijak moc propracovaně a funguje na dost zastaralém enginu. Ale je třeba brát na vědomí, že hra nestojí 1000 korun jako většina nových her, ale jenom 300 korun, tedy abych byl přesný 299Kč. Ale i přesto se traktory a stroje nechovají tak, jak by se chovat měli. Hra je docela monotónní takže vás maximálně za několik dní nejspíš omrzí. Pokud by se ale měla srovnat cena a kvalita, tak na tom Traktor Zetor Simulátor 2009 tak špatně není. Samozřejmě je výhoda, že slabá grafika a engine hry nevyžaduje moc výkonný PC a minimální požadavky na hru jsou opravdu nízké a hru rozjede podprůměrný herní počítač.
Nakonec jenom dodám, že sourozenec této hry se dá hrát také na portálu facebook a to pod názvem FarmVille. Samozřejmě hra je velice zjednodušena, jelikož jede přes internetový prohlížeč.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce