Půjčky bez registru

Datum: 17.11.2009 Autor: Petr Hruška Přečteno: 634

Půjčky bez registru jsou druhem nebankovních půjček, kde se při schvalování půjčky nenahlíží do registru. Tedy půjčku můžou dostat i osoby zapsané v tomto registru, sloužícím převážně pro bankovní společnosti. Tyto půjčky mají své výhody a nevýhody. Mezi nevýhody patří zejména větší úrok než u bankovních společností.

Půjčky bez registru
půjčky na auto
ČSOB banka

Skoro každému se někdy stalo, že se rázem ocitl bez práce a má například skoro doplacený leasing a už o svůj vůz nechce přijít nebo ještě v horším případě je to živitel rodiny. Pro takovéto problémy existují půjčky. Existuje veliká spousta druhů půjček, ale my se podíváme společně na půjčky bez registru.
V prvé řadě bych jen chtěl zdůraznit, že půjčky bez registru nejsou úplně to samé jako nebankovní půjčky bez registrů. Tyto půjčky totiž nabízejí už banky. Jen zřídka narazíte na nebankovní společnost, která tento druh půjčky nabízí. Tyto půjčky jsou velice jednoduché na vyřízení a od vyřízení můžete mít peníze do 24 hodin v ruce. Tento druh půjčky by se dal rozdělit do těchto skupin: první je to spotřebitelská půjčka, ta je myslím jasná a není jí třeba nějak vysvětlovat. Další je investiční půjčka, to znamená půjčka na financování investic. Hypoteční půjčka, jak z názvu již napovídá, tak je to půjčka, která má účel splácet hypotéku a poslední typ je kontorektní půjčka, to znamená, že se jedná o klasický bankovní účet, ale banka vám dovolí čerpat do určitého množství do mínusu. Tento typ půjčky se dá také spravovat přes Internetbanking. To byli základní druhy, potom se dají půjčky ještě dělit do dalších podskupin, jako například půjčky na auto a mnoho dalšího.
Jenom podotknu, že při uzavírání smlouvy si dávejte veliký pozor co podepisujete, aby se pak člověk nedivil, jaký poplatek mi to přišel, tady platí heslo – Přečíst musíš, podepsat můžeš.
Ano, půjčky bez registrů mají velikou spoustu výhod, tou hlavní je, že vás banka nebo společnost nezapisuje do registru, který vede Česká Národní Banka. To znamená, že když jste měli v minulosti problémy se splácením, tak bance to je v uvozovkách jedno. Tyto půjčky však jako každá jiná věc nemají jen výhody a také je tu řada nevýhod. U půjček bez registrů je větší riziko, že bance nebudete splácet, proto jsou mnohem vyšší úroky. Toto je asi největší nevýhoda, nevýhod je sice o trochu více, ale nebudeme je všechny vyjmenovávat. Proto doporučuji, tuto půjčku využít, pokud je to opravdu nezbytně nutné.
Jak již bylo řečeno tento druh půjček nabízí jak různé společností, tak i banky. Například ČSOB banka tyto služby nabízí a má je velice kvalitní. Samozřejmě je veliká řada bank, která tohle nabízí, ale doporučuji vzít v potas i ČSOB banku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce