Ubytování v ČR a SR

Datum: 16.11.2009 Autor: IMP net s.r.o. Přečteno: 920

Na serveru SuperChalupy v teple a za stolem získáte spoustu informací o zajímavém ubytování jak v České, tak ve Slovenské republice. Ať volíte hledání v katalogu nebo dle zadaných požadavků, vždy se setkáte se zajímavými nabídkami v nejrůznějších částech obou republik. Pro majitele rekreačních objektů je to příležitost, jak oslovit své klienty rozmanitostí nabídky svých služeb a příjemným interiérem.

http://
http://
http://

Ubytovací server SuperChalupy.cz je první m skutečně funkčním a velmi praktickým katalogem českého a slovenského ubytování a rekreačních objektů. Obsahuje již celou řadu přidaných objektů, proto si zde střechu nad hlavou pro své letní, ale také zimní cestování najde skutečně každý. A majitelům ubytovacích zařízení jednoduše umožní propagaci jejich podniku.
Síla pro cestovatele spočívá v tom, že si místo, kde o své rodinné dovolené přespíte, můžete najít online ještě před odjezdem. Zjednoduší to radikálně celé plánování dovolené, protože nebudete muset řešit přespání během cesty. Na serveru SuperChalupy.cz naleznete nejen přesnou lokalitu objektu, ale také výbavu každého ubytovacího pokoje, doporučení na zajímavá místa v okolí, popis samotného hotelu nebo ubytovny, mapu, kompletní ceník zařízení se všemi myslitelnými položkami a mnoho dalších informací!
V katalogu ubytování SuperChalupy.cz naleznete kromě široké nabídky všech chat a chalup, také mnoho luxusních hotelů nebo drobných penzionů. Nechybí také ubytování v lázních, apartmánech nebo rodinných domech.
SuperChalupy.cz dávají možnost majitelům těchto ubytoven a zařízení, aby jej trochu propagovali. Když bude objekt umístěn v systematicky umístěném katalogu, dozajista tak stoupá pravděpodobnost, že jej někdo objeví. Web nabízí možnost propagace zcela zdarma, inzerát bude aktivní po dobu celých 90-ti dní! Během této doby zcela jistě poznáte výhody, které Vám registrace přinesla. Zcela jednoduše pak budete moci přejít na placenou verzi, která není časově omezena. Nakonec pro fajnšmekry je zde nadstandardní verze, která umožní nahrát více fotografií k inzerátu, lepší pozici v katalogu, vyhledání a tak dále!
Katalog Vám tak umožní dostat své ubytovací středisko do povědomí široké veřejnosti. Na internetu jej najde mnohem více lidí, než kdyby jej měli hledat s kompasem v ruce. Na internetu jste dostupní okamžitě a pro všechny.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce