Omalovánky zdarma? Na internetu ano!

Datum: 15.11.2009 Autor: Jan Chvojka Přečteno: 761

Mají Vaše děti rády omalovánky? Vymalují ale všechny za jedno odpoledne a vy nechcete stále kupovat nové a nové? Pak zbystřete - máme pro Vás opravdu skvělé řešení, které oceníte jak vy, tak i vaše ratolesti - na internetu totiž naleznete desítky rozmanitých omalovánek zcela volně ke stažení, stačí jen vědět kde. A právě o jednom takovém užitečném webu si v dnešním článku povíme.

omalovanky.odnas.eu
omalovánky k vytisknutí
omalovánky online

Stránky, které se Vám dnes chystáme představit, naleznete na adrese omalovanky.odnas.eu . Na první pohled se jedná o velmi jednoduchý web, po chvilce zkoumání však zjistíte, že se bude líbit nejen vám, ale i vašim dětem. Skrývá totiž spousty nejrůznějších obrázků, které jsou dostupné jako omalovánky zdarma.
Děti si mohou vybrat z mnoha námětů - zatímco kluci dají nejspíše přednost pokémonům nebo dopravním prostředkům, holčičky určitě potěší omalovánky pohádkových postaviček a zvířátek.
Za zmínku navíc stojí, že tento web nabízí hned dva typy omalovánek - omalovánky k vytisknutí a omalovánky online. Omalovánky k vytisknutí jsou klasické omalovánky, které stačí uložit na disk počítače a vytisknout.
Čím se liší omalovánky online, to není těžké odhadnout již podle jejich názvu - tyto omalovánky jsou samozřejmě také zdarma, ale není třeba je tisknout na papír - díky jednoduchému rozhraní na stránkách je děti mohou myší vybarvovat i na počítači.
Omalovánky online tak oceníte v případě, kdy nemáte čas dětem obrázky vytisknout, či Vám třeba zrovna došel inkoust v tiskárně. Vybarvování obrázků přímo v prohlížeči bude pro Vaše děti určitě zpestřením jejich volného času, i když s omalovánkami na papíře se kvůli tomu určitě nerozloučí - pastelky mají zkrátka mnohem větší kouzlo.
Až tedy vaše děti nebudou mít odpoledne zase co dělat, nabídněte jim třeba právě omalovánky ze zmíněných stránek omalovanky.odnas.eu - určitě se jim zalíbí.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce