Dámské barevné holinky - současný trend?

Datum: 15.11.2009 Autor: Martin Hronek Přečteno: 1162

Jistě si vzpomínáte na dobu, kdy se vaše nohy navlečené v gumácích bezstarostně brodily místním potokem, kalužemi a blátem. Gumáky byly nepropustnou bariérou mezi vašimi nohami a nepříznivými vlivy okolí.

Dámské barevné holinky
Bláznivé barevné holinky
Barevné holinky

Módní návrháři si na tyto časy také vzpomněli a položili si otázku, proč by i moderní dospělá žena nemohla nosit holinky? Na otázku přinesly odpověď dvě britské návrhářky a v roce 2004 přišly s nápadem vytvořit dámské barevné holinky podle současných módních trendů. Ještě téhož roku vydaly celou kolekci šílených gumáků pod značkou Evercreatures. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, dámské holinky způsobily v Evropě obrovskou vlnu zájmu. Stovky tisíc žen chce znovu prožít dobu vymetání kaluží a zároveň při tom vypadat skvěle, za dámské barevné holinky se nemusí stydět ani ty nejvybíravější ženy. Hravost, styl a pohodlí, to je heslo společnosti Evercreatures.
Výběr motivů je opravdu pestrý, pro ty méně náročné jsou připraveny jednobarevné vzory, pro veselejší povahy si britské návrhářky přichystaly různá srdíčka, hvězdičky, květinky a kolečka. Módní fajnšmekři jistě neopovrhnou ani tygrovaným vzorem.
Ještě je potřeba zahnat obavu z „tvrdosti“ a nepohodlnosti obyčejných gumáků. Dámksé holinky Evercreatures jsou sice tvořeny s citem pro krásu, ale nezapomnělo se ani na komfort. Vnitřek bot je vybaven balvněnou podšívkou a kvalitní materiál a tvar podrážky udrží nohu pevně na zemi.
Dámské barevné holinky se do celé Evropy rozlily jako vlna tsunami především díky současnému trendu online nakupování. Internetové obchody jsou stále oblíbenější, po celém světě lidé dávají přednost nízkým cenám zboží a rychlé dopravě až ke dveřím svého domu. Evercreatures internetu úspěšně využívá, jejich dámské holinky u nás naleznete v online obchodě www.skeble.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce