SeznamRemeslniku.cz - řemeslník snadno a rychles

Datum: 13.11.2009 Autor: seznamremeslniku Přečteno: 558

Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro využití jak zákazníky, tak řemeslníky.

http://www.seznamremeslniku.cz/
http://www.seznamremeslniku.cz/
http://www.seznamremeslniku.cz/

Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro využití jak zákazníky, tak řemeslníky.

A jakže to celé funguje? To záleží na tom, zda jste zákazník poptávající řemeslníka, či přímo řemeslník.

Jste-li zákazník, je to jednoduché – do systému vložíte, samozřejmě zcela zdarma, poptávku řemeslné práce, kterou hledáte. Systém pak všem v něm registrovaným řemeslníkům rozešle zprávu, že někdo poptává jimi nabízené služby. Řemeslník, který bude mít o práci zájem, se Vám poté již sám ozve. Ano, čtete správně, místo toho, abyste řemeslníka pracně sháněli sami, jednoduše si podáte „inzerát“, a on se již ozve Vám! Samozřejmě, pokud chcete, nemusíte čekat, a můžete si řemeslníka přímo vybrat ze seznamu sami. Kritéria výběru jsou jen a jen na Vás, ať je to nejnižší cena, nejvíce kladných referencí atp. Navíc se nemusíte bát, že by to byl nějaký neuměl, v nabídce najdete pouze ověřené řemeslníky.

Druhá situace nastává, jste-li řemeslník hledající nové způsoby získání zakázek. Jednoduchou registrací do systému SeznamRemeslniku.cz se Vám otvírají nové, dosud nevyzkoušené možnosti. Po přihlášení máte možnost nechat se zapsat až do tří kategorií dle vlastního výběru. A poté již to jde ráz naráz. Pokud nyní někdo ze zákazníků zadá poptávku po práci, která bude spadat do Vaší kategorie, okamžitě budete informováni e-mailem.

Ať tedy jste zákazník či řemeslník, se službou SeznamRemeslniku.cz dostanete přesně to, co hledáte. Jako zákazníkovi se Vám řemeslníci sami ozvou se svými nabídkami, a jako řemeslník můžete snadno získat další zakázky, které jsou pro Vás tak důležité, a které se v dnešní době krize neshánějí jednoduše.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce