SeznamRemeslniku.cz - řemeslník snadno a rychles

Datum: 13.11.2009 Autor: seznamremeslniku Přečteno: 580

Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro využití jak zákazníky, tak řemeslníky.

http://www.seznamremeslniku.cz/
http://www.seznamremeslniku.cz/
http://www.seznamremeslniku.cz/

Každý, kdo někdy hledal kvalitního řemeslníka, jistě ví, že to rozhodně není lehký úkol. Tuto skutečnost si dobře uvědomili i tvůrci webu SeznamRemeslniku.cz, kteří nám hledání tímto svým počinem rapidně ulehčují. V jednoduché myšlence se skrývá obrovský potenciál pro využití jak zákazníky, tak řemeslníky.

A jakže to celé funguje? To záleží na tom, zda jste zákazník poptávající řemeslníka, či přímo řemeslník.

Jste-li zákazník, je to jednoduché – do systému vložíte, samozřejmě zcela zdarma, poptávku řemeslné práce, kterou hledáte. Systém pak všem v něm registrovaným řemeslníkům rozešle zprávu, že někdo poptává jimi nabízené služby. Řemeslník, který bude mít o práci zájem, se Vám poté již sám ozve. Ano, čtete správně, místo toho, abyste řemeslníka pracně sháněli sami, jednoduše si podáte „inzerát“, a on se již ozve Vám! Samozřejmě, pokud chcete, nemusíte čekat, a můžete si řemeslníka přímo vybrat ze seznamu sami. Kritéria výběru jsou jen a jen na Vás, ať je to nejnižší cena, nejvíce kladných referencí atp. Navíc se nemusíte bát, že by to byl nějaký neuměl, v nabídce najdete pouze ověřené řemeslníky.

Druhá situace nastává, jste-li řemeslník hledající nové způsoby získání zakázek. Jednoduchou registrací do systému SeznamRemeslniku.cz se Vám otvírají nové, dosud nevyzkoušené možnosti. Po přihlášení máte možnost nechat se zapsat až do tří kategorií dle vlastního výběru. A poté již to jde ráz naráz. Pokud nyní někdo ze zákazníků zadá poptávku po práci, která bude spadat do Vaší kategorie, okamžitě budete informováni e-mailem.

Ať tedy jste zákazník či řemeslník, se službou SeznamRemeslniku.cz dostanete přesně to, co hledáte. Jako zákazníkovi se Vám řemeslníci sami ozvou se svými nabídkami, a jako řemeslník můžete snadno získat další zakázky, které jsou pro Vás tak důležité, a které se v dnešní době krize neshánějí jednoduše.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce