Auta z Evropy pouze pro Vás

Datum: 13.11.2009 Autor: Antorr Přečteno: 812

Před rokem 1988 se u nás nacházela auta vyrobená pouze ve východním bloku, všechna měla stejný styl, stejný tvar, a mnohdy i stejnou barvu.


Auta z Evropy pouze pro Vás

Nejedna rodina měla doma obrázky aut, pocházejících ze západu a tajně snila o tom, že si takové pořídí a okolí jí bude závidět. Dnes se na Českých silnicích prohání stovky typů aut, od starých po moderní, od aut vyrobených na východě až po auta ze západu. Dříve jsme mohli auta vidět na obrázcích, dnes se stačí projít v městě a mnohdy vidíme auta, o kterých jsme dříve snili. Jistě snít a splnit si sen jsou dvě rozdílné věci. Ve chvíli, kdy bychom začali realizovat své sny, zjistíme, že mají mnoho úskalí. Kde auto koupit? Co vše zařídit? Co když se něco pokazí? Co když nás v zahraničí okradou a prodají auto, které je dobré leda na odpis? Při těchto otázkách radši zůstaneme u snů jenom. Ale abychom nezůstali pouze u snů, tak jsou zde stránky auta-eu.cz, které Vám zprostředkují Váš sen. Stránky Auta-eu.cz jsou určeny všem, kteří chtějí spolehlivý vůz s ekonomickým provozem. S dovozem kvalitních aut ze zahraniční máme dlouholetou praxi, na prvním místě byla pro nás vždy kvalita dodávaného vozu. Na dovoz aut z Německa a ostatních zemí Evropské Unie se zaměřujeme již 15. rokem. Nákup a dovoz auta do ČR jsme schopni realizovat do 3 pracovních dnů. Dodáváme pouze kvalitní vozy, protože časté reklamace nejsou naší obchodní taktikou. Naše nabídka služeb zahrnuje dovoz vozidla ze země původu dle Vašich požadavků, přihlášení vozidla dle platných právních pravidel ČR a EU. Přípravu vozu na technickou kontrolu a její samotné provedení. Pojištění vozu na základě aktuálního nejlepšího poměru služby/cena. Pomoc s financováním (úvěry, protiúčet, leasing). Ať už potřebujete jakoukoliv pomoc, či radu, neváhejte a obraťte se na nás. Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a pomůžeme Vám s přepravou vozu do ČR.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce