Auto z USA - Váš splněný americký sen

Datum: 13.11.2009 Autor: Antorr Přečteno: 834

Od dětství jste snili o tom, jak se po ulicích budete prohánět v bouráku z Ameriky? Sice už nejste dítě, ale pořád máte tento sen? Pak právě Vám jsou určeny stránky Auta-usa.cz.


Auto z USA - Váš splněný americký sen

Americká auta mají svůj vlastní styl, svůj vlastní vzhled, působí nádherným dojmem, a proto tolik malých kluků sní o tom, jak bude mít svoje vlastní auto z Ameriky. Výroba aut má v USA dlouho tradici, vysokou technologickou úroveň, spolehlivost a v neposlední řadě je věnována i velká pozornost designu. Ovšem, pro mnoho z nás je nereálná představa dovést si auto ze země za oceánem, a tak naše touha zůstává nesplněná. Ovšem díky stránkám Auta-usa.cz, se stanou naše sny skutečností. Pokud se rozhodnete pro to, že si splníte svůj sen, pak si musíte vybrat model, který chcete vlastnit, a následně nás kontaktovat. My s týmem odborníků vyřešíme všechny možné problémy a dohodneme podmínky kontraktu. Protože dovoz aut ze zahraničí je náročný a neměli byste jistotu, že kupované zboží je skutečně kvalitní, tak je lepší mít v Americe někoho, kdo koupi prověří, a následně vybrané auto vyzkouší. Dále musíte zařídit potřebné doklady v USA, transport z místa koupě do přístavu, z přístavu lodí do Evropy a nakonec k Vám. K tomu přidejte celní odbavení, přestavbu na standardy EU, homologaci auta, přihlášení a vystavení technického průkazu. Pokud se rozhodnete pro nás, pak máte jistotu, že my vyřešíme vše za Vás. Naše služby obsahují, že na základě Vaší poptávky vybereme důkladně prověřený vůz po všech stránkách, při převzetí dostanete kompletně upravený a homologovaný vůz pro provoz v ČR včetně potřebné dokumentace. K vybranému vozu dostanete záruku 12/12 (12 měsíců nebo 12 000 mil, záleží, co uplyne dříve). ◦Dodací lhůta se pohybuje v rozmezí 7-12 týdnů.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce