S námi je každá žena fešanda!

Datum: 12.11.2009 Autor: fešanda Přečteno: 1509
/images/clanky/1258063945_fesandahead.jpg

Nevěříte? Jistě že ne! Protože vy fešanda už jste a nenechte si nikým namluvit nic jiného! Zajímá vás, co se nového děje ve světe módy? Baví vás vyměňovat si zkušenosti s dalšími ženami? Ráda se dělíte o chutné recepty? Chcete vědet co se nosí, anebo se jen potřebujete někomu svěřit se svým trápením? Pak je pro vás naše dámská komunita na www.fesanda.cz to pravé.

http://www.fesanda.cz
články
http://www.fesanda.sk

Fešanda je žena, která dbá na rodinu. Fešanda ale nezapomíná ani sama na sebe. V místním bazaru snadno vyměníte, nakoupíte nebo prodáte oblečení, ze kterého vám děti odrůstají před očima. Fajn je taky že nebudete svázána žádnými neustále rostoucími poplatky, které platíte aukru a podobným aukčním portálům i v případě, že se vám obchod nakonec nepodaří.

Píšete ráda nebo máte nějaké pěkné texty v šuplíku? Literárně nadané ženy zde najdou místo, kde zveřejnit své články, tipy a životní postřehy. Fešandy, jimž byly naděleny tvůrčí schopnosti všeho druhu, se zase mohou podělit o své výtvory, případně je velmi snadno nabídnout k prodeji. Kromě toho i sama fesanda.cz vám bude pravidelně nadělovat celou řadu tipů, zajímavostí a článků určených ženám.

Vynikáte v nějakém oboru, hledáte kamarádky, potřebujete poradit nebo si jen tak popovídat o všem, co přinesl všední den? Fešandy jsou ženy jako vy, a proto se ve zdejší komunitě budete cítit jako ryba ve vodě. Chybí-li vám neustále inspirace, co uvařit dobrého k obědu, nebo jste naopak učinila mimořádný kulinářský nebo tvůrčí objev a chcete se s ním pochlubit? Podělte se o své starosti i radosti s ostatními fešandami a dostane se vám od nich rady i patřičného ocenění.

Nevíte, co vám sluší, jak se správně obléknout, jak podtrhnout to, co je na vás krásné, nebo jak objevit své skryté rezervy a talent? Trápí vás rodinné problémy, neshody s partnerem, chcete začít zdravě žít, být úspěšná v práci a dobře vychovat a zaopatřit děti? Hledáte zkrátka svůj nový životní styl, potřebujete najít sama sebe, uvědomit si, kdo jste a najít své místo na slunci, prostor pro seberealizaci nebo jen chvilku relaxovat? Přijďte mezi fešandy a vytvořte spolu s námi prostor o ženách a hlavně pro ženy!

Fešanda je žena, dívka, slečna, která ví, co chce a nebojí se za tím jít. Fešanda je každá žena bez ohledu na věk. Fešanda je pohodová a usměvavá. Fešanda jste přece Vy!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce