S námi je každá žena fešanda!

Datum: 12.11.2009 Autor: fešanda Přečteno: 1468
/images/clanky/1258063945_fesandahead.jpg

Nevěříte? Jistě že ne! Protože vy fešanda už jste a nenechte si nikým namluvit nic jiného! Zajímá vás, co se nového děje ve světe módy? Baví vás vyměňovat si zkušenosti s dalšími ženami? Ráda se dělíte o chutné recepty? Chcete vědet co se nosí, anebo se jen potřebujete někomu svěřit se svým trápením? Pak je pro vás naše dámská komunita na www.fesanda.cz to pravé.

http://www.fesanda.cz
články
http://www.fesanda.sk

Fešanda je žena, která dbá na rodinu. Fešanda ale nezapomíná ani sama na sebe. V místním bazaru snadno vyměníte, nakoupíte nebo prodáte oblečení, ze kterého vám děti odrůstají před očima. Fajn je taky že nebudete svázána žádnými neustále rostoucími poplatky, které platíte aukru a podobným aukčním portálům i v případě, že se vám obchod nakonec nepodaří.

Píšete ráda nebo máte nějaké pěkné texty v šuplíku? Literárně nadané ženy zde najdou místo, kde zveřejnit své články, tipy a životní postřehy. Fešandy, jimž byly naděleny tvůrčí schopnosti všeho druhu, se zase mohou podělit o své výtvory, případně je velmi snadno nabídnout k prodeji. Kromě toho i sama fesanda.cz vám bude pravidelně nadělovat celou řadu tipů, zajímavostí a článků určených ženám.

Vynikáte v nějakém oboru, hledáte kamarádky, potřebujete poradit nebo si jen tak popovídat o všem, co přinesl všední den? Fešandy jsou ženy jako vy, a proto se ve zdejší komunitě budete cítit jako ryba ve vodě. Chybí-li vám neustále inspirace, co uvařit dobrého k obědu, nebo jste naopak učinila mimořádný kulinářský nebo tvůrčí objev a chcete se s ním pochlubit? Podělte se o své starosti i radosti s ostatními fešandami a dostane se vám od nich rady i patřičného ocenění.

Nevíte, co vám sluší, jak se správně obléknout, jak podtrhnout to, co je na vás krásné, nebo jak objevit své skryté rezervy a talent? Trápí vás rodinné problémy, neshody s partnerem, chcete začít zdravě žít, být úspěšná v práci a dobře vychovat a zaopatřit děti? Hledáte zkrátka svůj nový životní styl, potřebujete najít sama sebe, uvědomit si, kdo jste a najít své místo na slunci, prostor pro seberealizaci nebo jen chvilku relaxovat? Přijďte mezi fešandy a vytvořte spolu s námi prostor o ženách a hlavně pro ženy!

Fešanda je žena, dívka, slečna, která ví, co chce a nebojí se za tím jít. Fešanda je každá žena bez ohledu na věk. Fešanda je pohodová a usměvavá. Fešanda jste přece Vy!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce