Víno z moravy

Datum: 06.11.2009 Autor: Petr Hruška Přečteno: 461

U nás máte jedinečnou možnost zakoupit vína z jižní moravy, které nenaleznete v žádném jiném obchodě. V současné době nabízíme kvalitní vína od 5 výrobců a u 2 jsme výhradní distributoři.

http://www.vinozjiznimoravy.cz/
http://www.vinozjiznimoravy.cz/
http://www.vinozjiznimoravy.cz/

Představujeme vám nový internetový obchod, který se zaměřil na distribuci kvalitního vína. Internetový obchod s vínem se specializuje pouze na víno z jižní Moravy, přesněji na Pálavskou oblast, kde se snaží vybírat dodavatele, kterí nabízí ty nejkvalitnější vína z této světově známé vinařsky proslulé oblasti.
Specializujeme se na láhvové přívlastkové víno, pozdní sběr, výběr z bobulí, výběr z cibéb, ledová vína, výběr z hroznů, zemská a jakostní víno nejvyšší kvality. Dodatkem našich služeb je nabídka sudového vína a dárkového zboží, který je nedílnou součástí moderního internetového obchodu s vínem. Do naši nabídky vína patří tyto odrudy: Aurelius, Cabernet sauvignon, Děvín, Chardonnay, Irsai oliver, Kerner, Müller thurgau, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Sylvánské zelené, Tramín červený, Veltlínské červené ranné, Veltlínské zelené, André, Cabernet moravia, Frankovka, Merlot, Modrý portugal, Rulandské modré a Zweigeltrebe.
Samozdřejmostí je snaha rozšiřovat námi dodávaný sortiment kvalitních vín z jižní Moravy, a proto se nabídka neustále rozšiřuje a upravuje o nové červené, růžové a bílé víno. Doprava vína k zákazníkovy je řešena prostřednictvím České pošty a to dobírkou obchodního balíku. Cena za dopravu a balné se mění dle ceníku České pošty a při nákupu přesahujícím cenu 2500 kč máte dopravu a balné zcela zdarma. Doprava pro sudového bílé a červené víno je vzhledem k možnosti odběru velkého množství litrů vína řešena buďto osobním odběrem, nebo je zde možnost, že vám víno přivezeme po celé ČR až k vám domů, ale v obou případech až po telefonické domluvě. Přejeme vám mnoho příjemných a nikým nerušených chvil strávených při pití kalitních vín z Pálavy.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce