Víno z moravy

Datum: 06.11.2009 Autor: Petr Hruška Přečteno: 478

U nás máte jedinečnou možnost zakoupit vína z jižní moravy, které nenaleznete v žádném jiném obchodě. V současné době nabízíme kvalitní vína od 5 výrobců a u 2 jsme výhradní distributoři.

http://www.vinozjiznimoravy.cz/
http://www.vinozjiznimoravy.cz/
http://www.vinozjiznimoravy.cz/

Představujeme vám nový internetový obchod, který se zaměřil na distribuci kvalitního vína. Internetový obchod s vínem se specializuje pouze na víno z jižní Moravy, přesněji na Pálavskou oblast, kde se snaží vybírat dodavatele, kterí nabízí ty nejkvalitnější vína z této světově známé vinařsky proslulé oblasti.
Specializujeme se na láhvové přívlastkové víno, pozdní sběr, výběr z bobulí, výběr z cibéb, ledová vína, výběr z hroznů, zemská a jakostní víno nejvyšší kvality. Dodatkem našich služeb je nabídka sudového vína a dárkového zboží, který je nedílnou součástí moderního internetového obchodu s vínem. Do naši nabídky vína patří tyto odrudy: Aurelius, Cabernet sauvignon, Děvín, Chardonnay, Irsai oliver, Kerner, Müller thurgau, Pálava, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Sylvánské zelené, Tramín červený, Veltlínské červené ranné, Veltlínské zelené, André, Cabernet moravia, Frankovka, Merlot, Modrý portugal, Rulandské modré a Zweigeltrebe.
Samozdřejmostí je snaha rozšiřovat námi dodávaný sortiment kvalitních vín z jižní Moravy, a proto se nabídka neustále rozšiřuje a upravuje o nové červené, růžové a bílé víno. Doprava vína k zákazníkovy je řešena prostřednictvím České pošty a to dobírkou obchodního balíku. Cena za dopravu a balné se mění dle ceníku České pošty a při nákupu přesahujícím cenu 2500 kč máte dopravu a balné zcela zdarma. Doprava pro sudového bílé a červené víno je vzhledem k možnosti odběru velkého množství litrů vína řešena buďto osobním odběrem, nebo je zde možnost, že vám víno přivezeme po celé ČR až k vám domů, ale v obou případech až po telefonické domluvě. Přejeme vám mnoho příjemných a nikým nerušených chvil strávených při pití kalitních vín z Pálavy.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce