Zubalik.cz – inženýrská a poradenská kancelář.

Datum: 06.11.2009 Autor: Antorr Přečteno: 537

Chcete stavět? Chcete budovat? Ale máte strach, že špatně vyberete firmu, že dělníci Vás budou okrádat, nebo že pracovní síla bude nekvalitní a dům Vám následně spadne na hlavu?
Pak neváhejte a obraťte se na Inženýrskou a poradenskou kancelář Zubalík. Co nabízíme? Inženýrská činnost v investiční výstavbě, poradenskou a konzultační činnost, zpracování odborných posudků a studií. Projektové řízení a projektovou činnost ve výstavbě, Provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí, a následně při samotné stavbě stavební dozor. Inženýrská a poradenská kancelář Zubalík hájí výlučně zájmy svých klientů. Dobrá spolupráce s klientem je základním kamenem pro úspěch každého projektu. Kancelář klade proto zvláštní důraz na spolehlivost a dodržování všech dohod a smluv. Kvalita naší práce je mnohem lepší jak desítky referencí, které máme taktéž. Příklady referencí jsou 1993 – 1997 řízení stavebních projektů v Kazachstánu (výstavba a rekonstrukce bytů, rekonstrukce administrativních objektů, výstavba mešity). 1997 – 2000 řízení stavebních projektů ve Zlínském kraji (nástavby bytových domů ve Zlíně, polyfunkční objekt Hlásenka, polyfunkční objekt Rožnov pod Radhoštěm). 2001 – 2002 řízení projektu rekonstrukce OC Petrov, Masarykova ulice, Brno. 2003 – 2009 řízení projektu Brno Business Park, Londýnské náměstí, Brno. Ptáte se tedy, co Vám nabídneme konkrétně? Přípravu investičního záměru. Koncepční návrh projektu, výpočet nákladů a návratnosti, časový a finanční plán. Projektování a projednání s dotčenými orgány státní správy. Příprava a realizace samotné stavby. Zajistíme bezproblémové provozování dokončeného díla. To vše Vám nabízí inženýrská a poradenská kancelář Zubalik.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce