Jiná barva očí? S kontaktními čočkami za pár sekund!

Datum: 31.10.2009 Autor: Vlastimil Vavru Přečteno: 1063
/images/clanky/1257009715_istock_000007825177xsmall.jpg

Napadlo vás někdy, co vás při prvním setkání na lidech upoutá nejvíce? Ano, oči hrají v mezilidském kontaktu jednu z hlavních rolí. Proč se stydět za své oči, když mohou mít vaši vysněnou barvu? Proč si nezměnit image, když můžete vypadat ještě lépe?

barevné kontaktní čočky
Jak se o barevné kontaktní čočky starat?
foto barevných kontaktních čoček

Co pro vás barevné kontaktní čočky mohou znamenat?

* Cestu ke získání větší sebedůvěry.
* Příležitost ke změně svého image.
* Možnost splnit si svůj sen.
* Šanci zkusit něco jiného než ostatní.
* Jistotu vřelého i svůdného pohledu.
* Naději v pozvánku na další rande.
* Pocit hvězdy večera ve společnosti.
* Pokušení dívat se na svět novýma očima.

Přirozeně tónují i perfektně kryjí

Barevné kontaktní čočky buď tónují, nebo kryjí.

Tónovací čočky jsou vhodné pro ty oči, které potřebují zvýraznit, projasnit zdůraznit svou přirozenou barvu nebo lehce zabarvit do jiného odstínu. Pohled přes tónovací čočky připomíná pohled skrze tónované brýle.

Krycí čočky umí překrýt i tmavou duhovku. Nejenže lze ze zelených očí stvořit hnědé. Z hnědých očí můžeme krycími čočkami vytvořit i jasně modré. Krycí kontaktní čočky mají v místě duhovky velmi intenzivní barvu, v zorném poli je pro dobrou viditelnost čočka čirá.

A co je skvělé? Luxus „nových očí“ si můžete dopřát, nejen když máte zdravé oči, ale i když potřebujete dioptrie. Barevné kontaktní čočky se vyrábějí v obou variantách.

Kde koupit a jak vybrat?

Před výběrem kontaktních čoček je třeba navštívit kontaktologa, odborníka, který Vám sdělí parametry Vašich očí. Každé oko je jinak velké a jinak zakřivené. Nebude-li čočka vybrána tak, aby dobře „padla“ na oko, riskujete nejen nepohodlné nošení, ale i zdravotní komplikace.

V případě, že již parametry svého oka znáte, můžete kontaktní čočky zakoupit i v internetovém obchodě. Možnost vyzkoušení čoček v kamenných obchodech již totiž není podmínkou – díky tomu, že např. Čočkovík.cz, e-shop specializovaný na barevné kontaktní čočky, ukazuje fotografie uživatelů kontaktních čoček v realitě, můžete snadno poznat, jak která čočka bude na Vašem oku vypadat.

Možná Vás můžou napadnout různé otázky ohledně tématu barevných kontaktních čoček, například tyto:

* Jak se o barevné kontaktní čočky starat?
* Jak je správně vybrat?
* Jak budou Vaše oči vypadat po nasazení barevných kontaktních čoček?

Na tyto všechny, ale i další otázky, naleznete odpovědi v článcích na specializovaném webu o barevných kontaktních čočkách Čočkovník.cz, kde můžete i vyhrát barevné kontaktní čočky zdarma!

Navštivte Čočkovník.cz, nový e-shop, který se specializuje na barevné kontaktní čočky.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce