Samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěny, samolepící tapety na zeď

Datum: 27.10.2009 Autor: Jan Domanský Přečteno: 2871
/images/clanky/1256634322_samolepky.jpg

Chystáte se zútulnit Váš byt či dům?
Nebaví Vás prázdné zdi ve Vašem pokoji a přitom obrazy Vám nepřijdou dost zajímavé?
Chcete potěšit vaše známé originálním dárkem?

tapety na zeď, samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěny.
tapety na zeď, samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěny.
tapety na zeď, samolepky na zeď, samolepící dekorace na stěny.

Rádi bychom Vám představili hit současné doby v oblasti samolepících bytových dekorací. Jedná se o speciální vynilové samolepky na zeď, které jsou díky své speciální charakteristice opakovatelně aplikovatelné na stěnu narozdíl od běžných samolepících tapet na zeď. Místo, které pro samolepku vyberete, nemusí být poslední – pokud se Vám zvolená plocha nezdá ideální, dekoraci můžete lehce odlepit a přenést na jiné místo nebo nahradit jiným např. „sezónním“ motivem. Zásadní výhodou těchto samolepek na zeď je, že také může sloužit jako šablona pro nátěr pokojových maleb, je tedy možné „zadarmo“ samolepící dekoraci zásadně rozšířit.
Vynilová samolepka na zeď (ale i na skříň, lednici, kuchyňskou linku, atd.) se může stát jak malým doplňkem, tak i centrálním prvkem ve Vašem bytě. V současné nabídce motivů internetového obchodu samolepky-na-zed.cz si vybere každý –moderní a extravagantní motivy pro mladou a střední generaci, motivy pro sportovce, květinové vzory pro romantiky, motivy pro milovníky hudby a spoustu dalších. Počet motivů navíc průběžně rozšiřujeme.
Naše samolepící dekorace nejsou určeny pouze do domácnosti – zkrášlit si můžete i jakýkoliv komerční prostor, ať se jedná o obchody, restaurace, sídla, kanceláře, jednací místnosti, apod.
Aplikace je podstatně jednodušší než lepit tapety na zeď. Produkt jsme plně přizpůsobili široké veřejnosti a aplikaci zvládne opravdu každý.

Ani cena samolepky Vás nevyděsí - dekoraci na stěnu pořídíte za cenu ne vyšší než je cena středně velkého obrazu. Pravidelný návštěvník našeho internetového obchodu navíc může využít akčních slev na jednotlivé motivy.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce