Zpevnění poprsí – přípravek Cosette.

Datum: 25.10.2009 Autor: Kosmetika chytře Přečteno: 789
/images/clanky/1256490923_2722c.jpg

Povadlé poprsí způsobuje uvolnění svalové tkáně příslušných partií. Speciální masážní olej Cossette je čistě přírodní produkt a účinné látky z vybraných éterických olejů při masáži prostupují hluboko do pokožky a působí tak i v hlouběji uložených zónách, například na krevní či lymfatický oběh. Používáním tohoto masážního oleje se mimořádně zvyšuje účinnost masáže a tím dochází ke zpevňování uvolněného svalstva.

Kosmetika chytře
Cosette 100 ml
Cosette tester 20 ml

Povadlé poprsí způsobuje uvolnění svalové tkáně příslušných partií. Speciální masážní olej Cossette je čistě přírodní produkt a účinné látky z vybraných éterických olejů při masáži prostupují hluboko do pokožky a působí tak i v hlouběji uložených zónách, například na krevní či lymfatický oběh. Používáním tohoto masážního oleje se mimořádně zvyšuje účinnost masáže a tím dochází ke zpevňování uvolněného svalstva. Přípravek je nejen velice výhodný pro estetický vzhled, ale zároveň, podle lékařů – specialistů, i vhodnou prevencí rakovinotvorného onemocnění této partie těla. V žádném případě však není zázrakem ani všelékem, pouze při vhodným cvičení a dlouhodobém používání oleje a masážemi dokáže svalstvo zpevnit.

Složení: Mandlový olej, oleje sójový, brutnákový, pupálkový, jojobový, makadamiový. Lecitin. Éterické oleje: ylang-ylang, pelargóniový, makadamiový, z citronové růže. Vitamíny A, E, a F.

Použití: Do navlhčené pokožky denně vmasírujte několik kapek masážního oleje Cossette. Nejlépe večer. Masáž provádějte minimálně pět minut. Opět upozorňujeme, že nelze čekat okamžité zázraky, ale s trochou trpělivosti a vytrvalosti spojené s dalším cvičením prsních svalů časem dojde ke zlepšení.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce